İlhan Palut’tan itiraf! ‘Bedelini çok ağır ödemedik’

Müsabaka sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Konyaspor Teknik Yöneticisi İlhan Palut, mutlak kazanmaları gereken bir maça çıktıklarını belirterek müsabakaya düzgün başlayan tarafın kendileri olduğunu söyledi.

Akabinde golü de bulduklarını belirten Palut, “Sonrasında Malatyaspor 10 kişi kaldı, bunun üzerine bir tane daha gol bulduk. Yani maçın kolaylaşması ismine bütün fırsatlar tahminen bizim ayağımıza kadar geldi lakin futbol çok önemli bir oyun. İkinci yarı beklenilen tempomuzu artırıp tahminen skor manasında oyunu daha da rahatlatmamız gerekirken bir anda üst üste yanılgılar yapmaya başladık. Yanılgılarımız mühlet geldi ve çok kasvetle maçı bitirdik. Burada kazanmak bedelli, 3 puanı hanemize yazdırdık lakin bu maç bize dersler verdi. Rakip kaç kişi olursa olsun, rakibin ligdeki pozisyonu ne olursa olsun futbol ciddiyet isteyen bir oyun. Şükür ediyorum ki bugünkü bir anlık konsantre kaybımızın bedelini çok ağır ödemedik. Oyuncularımızla olağan ki bunu değerlendireceğiz. Oyuncularımıza bu mantaliteyi yüklemesi gereken de en başta benim. Üç puana sevineceğiz, derslerimizi alacağız geri kalan müddette de yolumuza devam edeceğiz” halinde konuştu.

Iniesta’nın Barça formasıyla son golü

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İlhan Palut’tan itiraf! ‘Bedelini çok ağır ödemedik’ için yorumda bulun

    İlhan Palut’tan itiraf! ‘Bedelini çok ağır ödemedik’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İlhan Palut’tan itiraf! ‘Bedelini çok ağır ödemedik’ için ilk yorumu yapabilirsin.