İrem Derici: Alnıma ‘Enayi’ yazdıracağım!

2021 yazından itibaren bir dargın bir barışık aşk yaşayan Cem Belevi-İrem Derici çifti, geçtiğimiz günlerde ihanet savıyla olaylı halde ayrıldı. Meslektaşının kendisini model Nergis Nesrullayeva ile aldattığı haberlerinin akabinde sessizliğini bozan Derici, toplumsal medya hesabından Belevi’ye yönelik isim vermeden sert bir paylaşım yaptı: Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. İyi konser dilenmeler.

“YAZ SONUNA KADAR İREM’İ ŞUTLARIM”

35 yaşındaki müzikçi, Cem Belevi’nin “Böyle bir şey olabilir mi? Hala kendisini çok seviyorum, hala çok hürmet duyuyorum. Asla kendisini aldatmadım. Hiçbir bayanı aldatamam, beceremem bu türlü şeyleri. Aşkımı coşkuyla yaşayan bir insanım” yanıtı sonrası ise şu açıklamayı yaptı:

Sıktı artık bu sahtekarlık. A’dan Z’ye şöyle ses kayıtlarıyla mis üzere, ne dersin? ‘Yaz sonuna kadar İrem’i şutlarım zati, şu takvimi bir doldurayım, artık makus çocuk imajı çizemem’ mi olsun birinci konuğumuz, yoksa alevler attığın influencer’lar mı, sen seç. Ya da direkt itiraf ettiğin ihanetten de girebilirim konuya, bana fark etmez!

“KÜÇÜK KÜÇÜK FLÖRTLERLE YAZI KAPATACAĞIM”

Yaz öncesi forma girmek için kampa giren ve Nişantaşı’nda bir hoşluk merkezi çıkışı ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 35 yaşındaki müzikçi, “Yaz aşkı olacak mı?” sorusu üzerine “Bundan sonra bütün sarı taksiler benim, kısımdan kola. Yani hiç aşkmış, bilmem neymiş, ne takatim ne hevesim var. O denli hoş, küçük küçük flörtlerle kapatacağım yazı” karşılığını vermişti.

Eski aşkını amaç alan açıklamalarıyla isminden sıkça kelam ettiren sivri lisanlı popçu, şu sözleri kullanmıştı:

Boş günlerimde Alaçatı’ya gideceğim. Orada Enis Arıkan’la geçen yıl ‘Çapkınlık yapalım’ deyip, hiçbir şey yapamadık. Yok yani yaz aşkı hevesim yok. Hayat bu önünüze ne çıkacağı aşikâr olmuyor. Her sene kapatıyorum ben, biri gelip o kapıyı arsızca açıyor. Aşk sağlıklı bir şey değil arkadaşlar. Her şeyiyle yorucu bir şey.

“35 DÖVMEM VAR”

İrem Derici, evvelki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Konserden konsere koşturduğunu ve gece uyumadığını lisana getiren müzikçi, yorgun olduğunu söyledi. Yeni müziği ‘Rastgele’yi tüm dijital platformlarda yayınlanan Derici, olumlu geri dönüşler aldığını belirtti.

Bedenindeki dövmeler dikkat çeken Derici, “Yeni yaptırdığınız dövmeler var mı?” sorusu üzerine alnını göstererek, “35 dövmem var, yaşım üzere 35. Yeni bir dövme yaptırıyorum. Alnıma ‘Enayi’ ya da ‘Keriz’ yazdıracağım” diyerek espri yaptı.

İŞTE SON DÖVMESİ…

İrem Derici, son olarak sol elinin üstüne, İngilizce’de ‘kendine özgü’ ve ‘otantik’ manasına gelen ‘authentic’ sözünü yazdırmıştı. Kareleri, “Yeni dövme alarmı” notuyla takipçilerinin beğenisine sunan Derici, binlerce beğeni ve yorum almıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İrem Derici: Alnıma ‘Enayi’ yazdıracağım! için yorumda bulun

    İrem Derici: Alnıma ‘Enayi’ yazdıracağım! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İrem Derici: Alnıma ‘Enayi’ yazdıracağım! için ilk yorumu yapabilirsin.