İrem Derici’yi aldattı mı? Cem Belevi’den birinci açıklama

İrem Derici, geçtiğimiz yaz meslektaşı Cem Belevi ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Birkaç ay sonra ilgisini noktalama kararı alan ikili, birbirlerini toplumsal medya hesaplarından silmişti. ‘İbo Show Yılbaşı Özel’e konuk olan Derici, programdaki itirafıyla gündem olmuştu. Müzikçi, “3-4 ay evvel çok kötü aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar” sözlerini kullanmıştı. Belevi ise ‘ihanet’ açıklaması üzerine, “Özel hayatımla ilgili pek konuşmayı sevmiyorum. İrem, çok tatlı bir insan olduğu için ne dese tatlı oluyor. Onun tatlılığına bırakıyorum bunu. Ben işimle, gücümle esasen ilgileniyorum. Bu türlü şeyleri konuşmayı sevmiyorum” demişti.

96 GÜL İLE GÖNLÜNÜ ALDI

Cem Belevi, ayrılığın 96’ncı gününde İrem Derici’ye, 96 gül göndermişti. Bu atağın akabinde ünlü müzikçiler, alakalarına ikinci bir baht vermişti. Barışma sonrası Hollanda’da aşk tazeleyen çift, tatilden renkli karelerini de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

İkili, Amsterdam tatilinden dönüşte bir sefer daha ilgilerini noktalamıştı. Ayrılık sebebinin ise kaybolan valiz olduğu ortaya çıkmıştı. Derici’nin, İstanbul Havalimanı’nda valizinin diğeri tarafından alındığını fark edince, argo sözler kullandığı argüman edilmişti. Müzikçi, sevgilisinin ihtarlarına karşın sakinleşmeyince, ikili ortasında gerginlik başladığı öğrenilmişti. Derici, havalimanında ayrıldığı sevgilisini Instagram’da engelleyip, daha evvel paylaştığı fotoğrafları silmişti. Belevi de kız arkadaşının atağına karşılık, toplumsal medya hesaplarından kareleri yayından kaldırmıştı.

“ÇOK SEVİYORUM ABİ NE YAPAYIM?”

Özel hayatıyla gündem olan Derici , Cem Belevi ile ilgilerinde sıkıntılı bir devir yaşadıklarını lakin bu periyodu atlattıklarını lisana getirmişti: Sorun Cem’de değil, bende. Aslında sıradan, monoton bir bağlantı yaşamaktansa bu türlü hayatı uçlarda yaşamayı seviyoruz. Bu türlü ayrılıklar besliyor bizi. Çok seviyorum abi ne yapayım? Şu an İzmir’de ailesinin yanında. 35 yaşında bir ergenim maalesef. Bazen fevri davranıp, 15 yaşında üzere hareket ediyorum. Umarım 40 yaşına geldiğimde düzelirim.

DUYDUKLARI ŞOKE ETTİ!

Alakaları bir dargın bir barışık giden çift tekrar ihanet argümanı nedeniyle ayrıldı. Cem Belevi’nin, sevgilisi İrem Derici’yi 1997 doğumlu model Nergis Nesrullayeva ile aldattığı konuşuluyor. Teze nazaran; olayı duyar duymaz Nesrullayeva’yı arayan müzikçi, duydukları karşısında şoke oldu. Modelin, Belevi’yle alakasını kabul etmesininin akabinde Derici, ikinci kere barıştığı sevgilisini terk etti.

“ÇEYREK POPÇU!”

2014 yılında dünyaevine girdiği radyocu İstek Esendemir’den 2016’da boşanan sivri lisanlı popçu, 7.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Güzel konser dilenmeler” iletisini yazarak, isim vermeden Belevi’ye göndermede bulundu.

“YOK ALDATMA, YOK ÖTEKİ ÖBÜR ŞEYLER!”

Olay kelamlar üzerine nasıl bir hal sergileyecği merakla beklenen Cem Belevi, biten ilgisi hakkında Gazete Vip isimli hesaba şu açıklamayı yaptı:

Çok bedelli bir meslektaşım var, çok hoş de bir yürek var. Artık onu ne fevrileştirdiyse, ne öfkelendirdiyse bilmiyorum, bir şeyler paylaşmış. Ben kendisini çok sevdim. Hepimiz bağlantı yaşıyoruz, inişli çıkışlı. Yürütemedik olmadı. Ben aşk müzikleri yazan, dolu dolu yaşayan, hisleriyle hareket eden bir adamım. Asla bu cümleleri kabul etmiyorum. Yok aldatma, yok diğer öteki şeyler! Bu türlü bir şey olabilir mi? Hiçbir vakit bu türlü bir şey olmadı, olamaz da. Benim aşka bu türlü bir bakış açım yok. Hala kendisini çok seviyorum, hala çok hürmet duyuyorum. Fevrice ağzından çıkanlara, söylediklerine takılmıyorum. Canı sağ olsun. İçi rahat olsun, benim içim çok rahat.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İrem Derici’yi aldattı mı? Cem Belevi’den birinci açıklama için yorumda bulun

    İrem Derici’yi aldattı mı? Cem Belevi’den birinci açıklama için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İrem Derici’yi aldattı mı? Cem Belevi’den birinci açıklama için ilk yorumu yapabilirsin.