İrem Helvacıoğlu: Artık olsa dava açardım!

Youtube’da yayınladığı müziğiyle şöhreti yakalayan Gökhan Türkmen, bugün internet üzerinden keşfedilmenin daha sıkıntı olduğunu belirterek, “Çok fazla seçenek var. Artık biraz daha üst düzeylerde bir şeyler aranıyor. Çıkış yapmak isteyen gençlerin çok çalışması, biraz sabrını, sebatını göstermesi gerekiyor” dedi.

“SİNEMADA UYGUN BİR GRUPTA YER EDİNMEK İSTERİM”

Sinemayla ilgili hayalleri olduğunu lisana getiren 38 yaşındaki müzikçi, “Sinemayı çok seviyorum. Kendi yaptığımız bir şeyin içinde olmak beni çok memnun edebilir. Sinemada güzel bir grubun içinde bir yer edinmek isterim” tabirlerini kullandı.

“BEN ALBÜM ADAMIYIM”

Türkmen, neden single tercih ettiğiyle ilgili soruyu, “Ben albüm adamıyım. Albüm seviyorum lakin müzikler bir kıssayı tamamlıyorsa albüm yapıyorum. Tek tek çıktığı vakit single çıkarıyoruz. Zira benim için albümün bütün müziklerinin birbirini tamamlayan bir öyküsü olmalı. Tek başına bir eser üzere düşünüyorum” biçiminde yanıtladı.

‘Mahşer’ isimli yeni single’ıyla çok âlâ yansılar aldığını söyleyen ünlü müzisyen, “Şarkı çıktıktan sonra, birinci konserimizden itibaren herkes daima bir ağızdan söylemeye başladı. Hoş gidiyor” halinde konuştu.

“MÜZİK ÖĞRETMENİ OLMAYI TERCİH EDERİM”

Öte yandan programın ‘Hızlı Sorular’ kısmında Gökhan Türkmen, tıraş olmaktansa her şeyi bırakıp müzik öğretmeni olmayı tercih edeceğini söyledi.

“O VAKİT BAŞIM YETMEDİ”

İrem Helvacıoğlu, bir seferinde sette koluna soğuk çay enjekte edildiğini ve mevtten döndüğünü anlattı. “Sonra oyunculuğa neden devam ettin? ‘Ne kadar saçma bir sektör’ demedin mi?” sorusuna ise şu karşılığı verdi:

Demedim fakat o dizide neden devam ettim, bilmiyorum. Yaşım küçüktü, idrak edemedim. Artık olsa dava açardım da o vakit buna başım yetmedi.

“GENLER ANNEMDEN”

Şimdilerde TV8’de yayınlanan ‘Annenin Sırrıdır Çocuk’ dizisinde ‘Defne’ karakterine hayat veren 32 yaşındaki oyuncu, bir kozmetik markasından ‘En hoş saç ödülü’ aldığı hatırlatılınca, “Aldığımı öğrendiğimde hoşuma gitti natürel. Anneme teşekkür ettim, genler ondan geliyor” karşılığını verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İrem Helvacıoğlu: Artık olsa dava açardım! için yorumda bulun

    İrem Helvacıoğlu: Artık olsa dava açardım! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İrem Helvacıoğlu: Artık olsa dava açardım! için ilk yorumu yapabilirsin.