İrem Helvacıoğlu ile Yolaç Özcan’dan aşk pozu

Oyuncu İrem Helvacıoğlu (31), geçtiğimiz yılın eylül ayında sevgilisi Eser Alp’ten ayrılmıştı. Helvacıoğlu, ayrılığın ayrıntılarına ait konuşmak istemezken, “Barışma ihtimaliniz var mı?” sorusuna, “O hususlara girmeyelim” diyerek, cevap vermişti.

Bir müddettir gurme Yolaç Özcan ile aşk yaşadığı tez edilen ünlü oyuncu, dedikoduları doğrulamıştı. Helvacıoğlu, yeni yılı sevgilisiyle karşılamıştı.

“HER ANI TARİFSİZ YAŞATTIN”
Yolaç Özcan ile fotoğrafını paylaşan oyuncu, “Bazen bir an’ı anlatabilmek çok zorlaşır, sözleri gerçek yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın… Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır… Her an’ı bana bu kadar hoş ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu sevinçle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim” tabirlerini kullanmıştı.

AŞIKLARDAN YENİ FOTOĞRAF
Taze aşıklardan yeni fotoğraf geldi. İrem Helvacıoğlu, yeni aşkı ile birlikte verdiği kar pozunu toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Sevgilisi Özcan ile verdiği fotoğrafı Instagram’ında paylaşan Helvacıoğlu’nun gönderisinde, “Çok kar çok aşk” sözleri yer aldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İrem Helvacıoğlu ile Yolaç Özcan’dan aşk pozu için yorumda bulun

    İrem Helvacıoğlu ile Yolaç Özcan’dan aşk pozu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İrem Helvacıoğlu ile Yolaç Özcan’dan aşk pozu için ilk yorumu yapabilirsin.