Irmak Erdoğan: Renan ile yaşadığım aşk kent efsanesi

Irmak Erdoğan, ‘Silsile’ sinemasının setinde tanıştığı imaj direktörü Ahmet Sesigürgil ile Eylül 2014’te nikah masasına oturmuştu. Lakin çiftin evliliği üç yıl sürmüştü.

Boşanmanın akabinde bir müddet yalnız kalan Erdoğan, oyuncu Hatice Aslan’ın eski eşi Renan Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtığı tez edilmişti.

İlgilerini gözlerden uzak tuttuğu öğrenilen çiftin aşkı da yazın Bodrum’da belgelenmişti. Erdoğan’ın 41’inci yaş gününü kutladığı gün Akyarlar’da tatil yapan ikili, konakladıkları otelde tartışma yaşamış fakat bu krizi kısa müddette atlatmıştı.

“ÇOK HOŞ BİR GECE OLDU”

Irmak Erdoğan, evvelki gece ortalarından Mustafa Denizli, Hıncal Uluç üzere isimlerin de bulunduğu arkadaş kümesi ile Nişantaşı’nda bir yerde hasret giderdi. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, “Çok hoş bir gece oldu benim için” dedi.

“TAM TADINDA BİTTİ”

Irmak Erdoğan uzun bir ortadan sonra Erkan Petekkaya ile başrol oynadığı ‘Sana Söz’ dizisi ile ekranlara dönmüş fakat dizi yedinci kısmı ile final yapmıştı. Muhabirlerin “Dizinin yedinci kısımda bitmesi can sıkıcı oldu mu sizin için?” sorusuna Erdoğan “Çok keyif aldığım bir işti. Hoş anılar biriktirdim. Tam tadında bitti” dedi. Hoş oyuncu yakın vakitte bir sinema sineması ile beyaz perdede olacağının muştusunu de verdi. Sinema sineması ile ilgili ayrıntı vermekten kaçınan Erdoğan “Yaz aylarında çekimleri başlayacak” demekle yetindi.

“ÇOK YAKIN ARKADAŞIM”

Muhabirlerin “Ressam Renan Kaleli ile alakanız nasıl gidiyor?” sorusuna ise Erdoğan, “Arkadaşlar, bir kent efsanesidir aldı başını gidiyor. Renan benim sevgilim değil. Hiçbir vakit Renan ile birlikte olmadık. Bu haberleri her yazdığınızda ve ben konutumda bu haberleri okuduğumda kahkaha atıyorum. Renan benim çok yakın arkadaşım” diyerek aşk savlarına son noktayı koymuş oldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Irmak Erdoğan: Renan ile yaşadığım aşk kent efsanesi için yorumda bulun

    Irmak Erdoğan: Renan ile yaşadığım aşk kent efsanesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Irmak Erdoğan: Renan ile yaşadığım aşk kent efsanesi için ilk yorumu yapabilirsin.