Işık Fettahoğlu’ndan baş karıştıran Umut Evirgen paylaşımı!

Umut Evirgen’in bir müddettir Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. Argümanlar karşısında sessiz kalmayı tercih eden çiftten birinci fotoğraf geçtiğimiz günlerde gelmiş ve aşk belgelenmişti.

“SEN DAİMA AŞKLA”

Lakin dün akşam oyuncu Işık Fettahoğlu’nun Instagram hesabından yayınladığı poz başları karıştırdı. Ünlü oyuncu, Evirgen ile fotoğrafının altına “Sen daima aşkkkk’la” iletisini yazdı.

Fettahoğlu’nun takipçilerinin, toplumsal medyada gündem olan fotoğrafın altına nazar boncuğu ve kalp emojileri koymaları “Yeni bir aşk mı?” sorusunu akıllara getirdi.

Parıltı Fettahoğlu (41), sekiz yıllık eşi ve 2016’da dünyaya gelen kızı Elisa Güzin’in babası Levent Veziroğlu’ndan Mart 2021’de mutabakatlı olarak tek celsede boşanmıştı.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine nazaran; Serenay Sarıkaya, iki hafta evvel Umut Evirgen’in sahibi olduğu yerde görüntülenmişti. Birsen Tezer’in sahneye çıktığı özel geceye başka ayrı gelen ikilinin samimiyeti dikkat çekmişti.

“KONUŞMAKTAN YORULDUM”

Son olarak Nişantaşı’nda bulunan bir klinikten çıkarken objektiflere yansıyan hoş oyuncu, kelam konusu manzarayı, “Artık konuşmaktan yoruldum” diyerek, karşılıksız bıraktı.

EVİRGEN’İN OYUNCU SEVGİLİLERİ

Magazin gündeminden düşmeyen Umut Evirgen (32), Serenay Sarıkaya’dan evvel ünlü oyuncular Melisa Şenolsun ve Tuba Büyüküstün’le de aşk yaşamıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Işık Fettahoğlu’ndan baş karıştıran Umut Evirgen paylaşımı! için yorumda bulun

    Işık Fettahoğlu’ndan baş karıştıran Umut Evirgen paylaşımı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Işık Fettahoğlu’ndan baş karıştıran Umut Evirgen paylaşımı! için ilk yorumu yapabilirsin.