İtalya’da programa konuk alan Can Yaman’a dudak uçuklatan ücret!

‘Erkenci Kuş’ dizisinin akabinde yıldızı parlayan ve ünü Türkiye hududunu aşan Can Yaman, İtalya’da kısa müddette çok sevildi. İtalya’da dizi ve reklam sinemalarında rol alan güzel oyuncu, büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Yaman, İtalya’da ağır ilgiyle takip edilen ‘Sana Mail Var’ (Che Posta Perte) programının konuğu oldu. İki bayan hayranına sürpriz yapan oyuncu, küçük yaşta babası tarafından terk edilen Emanuele’ye, takviye oldu.

Can Yaman’ı karşısında gören bayanlar büyük memnunluk yaşadı. Bayanlara iltifatlarda bulunan Yaman, “Sanırım aranızda çok güçlü bir bağ var. Ben de çok bayanla büyüdüm. Her şeyden evvel iki güçlü bayan olan büyükannelerimle büyüdüm” halinde konuştu.

PROGRAMDAN 100 BİN EURO KAZANDI

Yaptığı sürpriz ile sevenlerinin gönlüne bir sefer daha taht kuran ünlü oyuncu Can Yaman’ın, katıldığı bu programdan 100 bin euro kazandığı argüman edildi.

“ARTIK ALIŞTIM”

İtalya’da reklam sinemalarında de rol alan Yaman’a, daldaki süratli yükselişi nedeniyle ‘TV Personality of the Year’ (Yılın TV Karakteri) mükafatı takdim edilmişti.

Bir müddettir İtalya’da yaşayan ünlü oyuncu, şenlikte gördüğü ilgi hakkında, “Artık alıştım, beni her yerde kovalıyorlar” sözlerini kullanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İtalya’da programa konuk alan Can Yaman’a dudak uçuklatan ücret! için yorumda bulun

    İtalya’da programa konuk alan Can Yaman’a dudak uçuklatan ücret! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İtalya’da programa konuk alan Can Yaman’a dudak uçuklatan ücret! için ilk yorumu yapabilirsin.