İzleyici tekrar ‘Yargı’ dedi! Niyazi yakalandığını anlayınca intihar etti

Kanal D dizisi Yargı’nın 20’inci kısmı, ABC1 kategorisinde 10.36 reyting ve yüzde 21.92 izlenme hissesi ile, AB kategorisinde ise 10.27 reyting ve yüzde 25.02 izlenme hissesi ile günün en çok izlenen üretimi oldu.

Yargı, #İhanet ve #yargı etiketleriyle toplumsal medyada da çok konuşuldu. Dizinin karakterleri, saatler boyunca TT (Twitter gündemi) listesinde yer alarak, geceye damga vurdu. Ceylin ve Ilgaz’ın sahneleri izleyicilerden hayli beğeni aldı.

SON KISIMDA NELER OLDU?

Başından beri cürmü Göksu’nun üzerine atmaya çalışan Niyazi’nin cürmü ortaya çıktı. Test sonuçlarını değiştiren kişinin Niyazi olduğunu öğrenen Ilgaz ve Ceylin, Niyazi’nin peşine düştü lakin kaçacak yerinin kalmadığını anlayan Niyazi, son deva kendisini akan trafiğin ortasına attı ve hayatını kaybetti.

Ilgaz ve Pars’ın istediği üzere Ilgaz’ın belgesinin Pars’a geçmesi, ikiliyi sevindirdi. Evrakı elinden alınan yeni savcı Derya’nın, kendisini her şeye karşın sürece dahil etmesi dikkat çekti. Yaşanan onca şeyden sonra kendisini Ilgaz ile Ceylin’in ortasında patlamaya hazır bir bomba olarak gören Çınar’ın isyanı, izleyiciyi derinden etkiledi. Serdar, Çınar’ın başını bir sefer daha belaya soktu. Çınar’ın bu durumdan kendisini nasıl kurtaracağı ise akıllarda soru işareti yarattı.

Ilgaz’ın meslek hayatındaki açıklarını bulmaya çalışan Yekta, Seda’dan aldığı tavsiyeyle Erguvan Ailesi’ni de gayesi haline getirdi. Ilgaz ile Ceylin’e tıpkı anda saldırmakta kararlı olan Yekta’nın bir sonraki atağının ne olacağına izleyenler, Yargı’nın önümüzdeki kısımlarında tanıklık edecek.

OYUNCU TAKIMI

Yargı’nın takımında Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Nergis Öztürk, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Hasret Çakar Yalçınkaya, Beren Parıltı Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Üretimini Ay Yapım’ın üstlendiği dizisi, Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni kısmıyla her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. İzleyici tekrar ‘Yargı’ dedi! Niyazi yakalandığını anlayınca intihar etti için yorumda bulun

    İzleyici tekrar ‘Yargı’ dedi! Niyazi yakalandığını anlayınca intihar etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İzleyici tekrar ‘Yargı’ dedi! Niyazi yakalandığını anlayınca intihar etti için ilk yorumu yapabilirsin.