Jennifer Lopez: Ben Affleck’le tekrar bir ortaya gelmemize ikimiz de şaşırdık

Evvelki gün Ellen DeGeneres’ın programına konuk olan Jennifer Lopez, Ben Affleck’le tekrar bir ortaya geleceklerini “hiç hayal etmediğini” söyledi. 52 yaşındaki Lopez, yıllar sonra bir defa daha birlikte olmalarına “hem kendisinin hem de Affleck’in şaşırdığını” açıkladı.

Gösteri dünyasının meşhur çifti 2002’de alakaya başlayıp nişanlansa da iki yıl sonra ayrılmıştı. İkili, Nisan 2021’de tekrar bir ortaya gelmişti.

“BUNU HAYAL EDEMEZDİM”
Independent’in haberine nazaran, “Buna bizden daha fazla şaşıran olduğunu düşünmüyorum” diyen Lopez, “Bunun yaşanabileceğini hayal edemezdim. Hoş bir şey” halinde konuştu.

“GÜZEL BİR AŞK HİKAYESİ”
Öte yandan birkaç hafta evvel de People mecmuasına röportaj veren Jennifer Lopez, Ben Affleck ile yine bir ortada olmasını kutsal bir armağan olarak tanımlamıştı.

Lopez, “Onunla birlikte olduğum için çok şanslı, memnun ve gururlu hissediyorum. İkinci bir talih olarak hoş bir aşk öyküsü yaşıyoruz” sözlerini kullanmıştı.

ABD’li müzikçi, “İkimiz de ‘Vay canına, çok memnunuz ve bunların hiçbirinin tekrar devreye girmesini istemiyoruz’ diyorduk. Artık daha yaşlıyız, daha akıllıyız, daha fazla deneyime sahibiz” demişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Jennifer Lopez: Ben Affleck’le tekrar bir ortaya gelmemize ikimiz de şaşırdık için yorumda bulun

    Jennifer Lopez: Ben Affleck’le tekrar bir ortaya gelmemize ikimiz de şaşırdık için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Jennifer Lopez: Ben Affleck’le tekrar bir ortaya gelmemize ikimiz de şaşırdık için ilk yorumu yapabilirsin.