Jennifer Lopez: Mesleğime başladığımda kıvrımlı beden istenmiyordu

Bir periyot magazin dünyasının en beğenilen çiftlerinden biri olarak gösterilen, müzikçi Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, 2002 yılında nişanlanmışlardı. 2003’teki düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

18 yıl sonra tekrar bir ortaya gelen ikili, şimdilerde ikinci baharlarını yaşıyor. Aylar evvel OK! Magazine’e konuşan bir kaynak, Affleck’in bu sefer Jennifer Lopez’i kaybetmek istemediğini belirtmişti. Birebir isim, “Teknik olarak bu yeni bir münasebet üzere görünebilir fakat onlar yıllar evvel bıraktıkları yerden devam ediyorlar. Birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar” sözlerini kullanmıştı.

“DAHA BİLİNÇLİYİZ”

Jennifer Lopez, daha evvel People mecmuasına verdiği bir röportajda da Ben Affleck ile yıllar sonra yine başlayan ilgisiyle ilgili olarak; “Artık biraz daha yaş aldık, biraz daha bilgeyiz ve daha fazla deneyimimiz var. Hayatlarımızda farklı bir yerdeyiz. Artık çocuklarımız var ve bütün bunlar hakkında daha bilinçliyiz” diye konuşmuştu.

EVLİLİK TEKLİFİNİN AYRINTILARINI PAYLAŞTI

Geçtiğimiz haftalarda da nişanlanarak bağlarını resmiyete döken ünlü çiftten Jennifer Lopez, internet sitesi için kaleme aldığı yazıda; 49 yaşındaki sevgilisi Ben Affleck’in kendisine nerede ve nasıl evlilik teklif ettiğini anlatmıştı.

Ünlü müzikçi, sevgilisi Affleck’in kendisine; ‘dünyada en sevdiği yerde’ yani köpükler içindeki banyoda dinlendiği sırada evlenme teklif ettiğini açıklamıştı. Lopez, “Çok süslü, gösterişli bir şey değildi. Lakin hayal edebileceğim en romantik şeydi. Yalnızca sessiz, sakin bir cumartesi gecesi, meskende iki insan birbirleri için daima orada olacaklarına dair kelam veriyorlar. İki şanslı insan. Gerçek aşk için ikinci bahta sahip olan iki insan” diye yazmıştı.

“HAZIRLIKSIZ YAKALANDIM”

Ben Affleck’in hiç beklenmedik bir anda diz üstüne çöküp kendisini evlenme teklif ettiğini belirten müzikçi, büsbütün hazırlıksız yakalandığı lisana getirmişti.

“Gözlerinin içine bakarken hem gülüyor hem ağlıyordum ve tıpkı vakitte 20 sene sonra tıpkı şeyin yaşanmasını idrak etmeye çalışıyordum” diyen Latin müzikçi, lisanının tutulduğunu belirtti. Müzikçi, 49 yaşındaki oyuncunun “Bu bir evet mi?” sorusuna “Evet, olağan ki evet!” diye karşılık verdiğini açıklamıştı.

“KIVRIMLI BEDEN İSTENMİYORDU”

Geçen hafta sinemanın Tribeca Sinema Şenliği kapsamındaki gösterimine katılan Lopez, üretimde kendisiyle ilgili birtakım çarpıcı bilgilere de yer verdi. Lopez, mesleğinin birinci periyotlarında kıvrımlı bedeni, bilhassa de kalçası nedeniyle alay konusu olduğunu ve bu yüzden şov dünyasından uzaklaşmayı bile düşündüğünü lisana getirdi.

Selena Quintanilla’yı oynadığı “Selena” isimli sinemayla ünlenen lakin o periyot kıvrımları nedeniyle şov dünyasının normlarına uymayan dünyaca ünlü müzikçi, “Ben mesleğime başladığımda ülkü hoşluk anlayışı çok zayıf, sarışın ve uzun uzunluklu olmaktı. Kıvrımlı beden istenmiyordu” sözlerini kullandı.

“UTANILACAK BİR ŞEY DEĞİLDİ”

Lopez, kendisi yetişme çağındayken etrafında daima kıvrımlı vücuda sahip bayanların bulunduğunu anlattı. “O yüzden bu benim için utanılacak bir şey değildi” açıklamasını yapan Jennifer Lopez, “İnsanların sizi bir latife olarak gördüğünü düşünmek zordu. Lakin olaylar hiç beklemediğim biçimde etkiledi” dedi.

“BUNLARI BEKLİYORDUM”

Lopez, belgeselde kıvrımlı görünümüne yönelik bu tenkitlerin o devirde aşk yaşadığı Ben Affleck’i de şaşırttığını anlattı. Ünlü isim, Affleck’in kendisine, “Bu seni rahatsız etmiyor mu?” diye sorduğunda, “Ben Latin’im. Bir bayanım, bunları bekliyordum.” cevabını verdiğini lisana getirdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Jennifer Lopez: Mesleğime başladığımda kıvrımlı beden istenmiyordu için yorumda bulun

    Jennifer Lopez: Mesleğime başladığımda kıvrımlı beden istenmiyordu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Jennifer Lopez: Mesleğime başladığımda kıvrımlı beden istenmiyordu için ilk yorumu yapabilirsin.