Johan Elmander’den derbi tahmini ve Fatih Terim övgüsü! “Yardımcı antrenör olmak isterim”

Sarı kırmızılıların eski futbolcularından Johan Elmander, Fenerbahçe derbisi öncesi kulüp televizyonuna konuştu.

“GALATASARAY KAZANACAK”

Derbinin kazananının Galatasaray olacağını kaydeden Elmander, “Derbiler her zaman zordur. Ne olacağını kestiremezsin. Dualarım, Galatasaray’ın kazanması yönünde. Bence kazanacaklar. Daha önce oyuncu olarak buradaydım. Şimdi bir taraftar buradayım. Galatasaray’ın yeri bende farklı. Oyuncuları, taraftarı, ortamı ve takımı seviyorum.” diye konuştu.

“TÜM TARİHİ MÜZEDE HİSSEDEBİLİYORUZ”

Sarı kırmızılı takımın müzesini de gezen müzesini Elmander, “Tüm tarihi müzede hissedebiliyoruz. Daha önce burada bulunmadım ve şimdi takımın tarihini görebilmek çok hoş. Daha önce tüm kupaları görme şansım olmamıştı. Tabii taraftarı da burada gezerken görmek ayrıca güzel.” dedi.

“TERİM’E YARDIMCI ANTRENÖR OLMAK İSTERİM”

Yakında antrenörlük lisansını alacağını ve Fatih Terim’le çalışmak istediğini belirten Elmander, “Birkaç ay içinde İsveç’ten lisansımı alacağım. Sonrasında bakalım neler olacak. Fatih Terim çok güçlü bir teknik direktör. Bir gün ona yardımcı antrenör olmak isterim, neden olmasın? Belki, ileride. Fatih Terim bir kral. Onunla çalışmak mükemmel olur. Ancak tabii ilerisi için neler olacak bakacağız.” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Johan Elmander’den derbi tahmini ve Fatih Terim övgüsü! “Yardımcı antrenör olmak isterim” için yorumda bulun

    Johan Elmander’den derbi tahmini ve Fatih Terim övgüsü! “Yardımcı antrenör olmak isterim” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Johan Elmander’den derbi tahmini ve Fatih Terim övgüsü! “Yardımcı antrenör olmak isterim” için ilk yorumu yapabilirsin.