Jorge Jesus’un yardımcısından flaş hamle! Instagram hesabından paylaştı

CELAL UMUT EREN

Fenerbahçe Kulübü’nde gelecek dönem için teknik yöneticilik misyonu için çalışmalarda artık sona gelindi. Brezilya’daki kulüplerle ismi uzun müddet anılmasına karşın Fenerbahçe’yle mutabakat ihtimali hayli yüksek olan Jorge Jesus’un yardımcısı flaş bir atılımda bulundu.

JESUS, PORTEKİZ’E GERİ DÖNDÜ

Brezilya’da tatil için bulunduğu süreçte ismi Flamengo’yla anılan Jorge Jesus, Portekiz’e geri döndü. 67 yaşındaki deneyimli teknik adamın ülkesine döndüğü süreçte Brezilya basınına konuştuğu öğrenildi.

‘F.BAHÇE BEKLİYOR’

Flamengo’yla görüşme gerçekleştiremeyen ve taraftarların da reaksiyon gösterdiği Jorge Jesus’un Fenerbahçe hakkında açıklamalarda bulunduğu belirtildi. Portekizli teknik adamın, “Portekiz’e geri döndüğümde artık tekrar görüşmelere başlayacağım. Hatta bir ekip beni bekliyor, Fenerbahçe bekliyor. Portekiz’e döndüğümde Fenerbahçe ile görüşeceğim. Neler olacağını bilmiyorum ancak kesin olan şu ki bir karar vermek zorundayım” tabirlerini kullandığı vurgulandı.

SAMPAİO DERBİYİ İZLEDİ

İsmi artık yalnızca Fenerbahçe ile geçen teknik yönetici Jorge Jesus’un yardımcılarından Marcio Sampaio, Beşiktaş-Fenerbahçe maçını canlı izledi. Marcio Sampaio, Instagram hesabından, Vodafone Park’taki derbiyi izlediğini paylaştı.

Sampaio müsabakayı Portekiz’de televizyondan takip etti. 43 yaşındaki Portekizli antrenör, 27 Nisan’da Fenerbahçe’yi takibe almıştı.

JESUS’UN UZUN MÜDDETTİR YANINDA

Sporting Lizbon’da 2015-2016 döneminde Jorge Jesus’un grubuna dahil olan Marcio Sampaio, Portekizli teknik adamla yollarını daha sonra ayırmadı. UEFA B Lisansı’na sahip olan Marcio Sampaio, Jorge Jesus’la bir arada Al Hilal, Flamengo ve Benfica’da da vazife yaptı.

Real Madrid: Destansı bir uğraşla finale!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Jorge Jesus’un yardımcısından flaş hamle! Instagram hesabından paylaştı için yorumda bulun

    Jorge Jesus’un yardımcısından flaş hamle! Instagram hesabından paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Jorge Jesus’un yardımcısından flaş hamle! Instagram hesabından paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.