Kadir Doğulu: Afrika’ya gitmeyi düşünüyoruz

Neslihan Atagül ile kendisi üzere oyuncu olan eşi Kadir Doğulu, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu. Keyifli birlikteliklerini sürdüren çift, geçtiğimiz günlerde Yasemin Sakallıoğlu’nun “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” isimli tek kişilik gösterisini izlemeye gitmişti.

HAMİLELİK KARŞILIĞI

Eşi Neslihan Atagül’ün karnını okşayan Doğulu’ya “Neslihan Hanım’ın karnını okşadınız, bize bir ileti mı bu? Gebe mi yoksa Neslihan Hanım?” sorusu yöneltilmişti. Ünlü oyuncudan cevap gecikmemişti. Kadir Doğulu, gülerek “Öyle bir şey olursa memnunlukla haber veririz” sözlerini kullanmıştı.

“İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM”

Neslihan Atagül eşi Kadir Doğulu’nun doğum gününü toplumsal medyadan yayınladığı karelerle kutlamıştı. Birlikte çekilen bir dizi fotoğraflarını paylaşan ünlü oyuncu, eşine, “İyi ki doğdun sevgilim. Doğduğun gün kutlu, olduğun her gün şölen senin! Seni çok seviyorum” halinde seslenmişti.

“İLLA AĞLATACAKSINIZ!”

Şimdilerde ekranlardan uzak olan Kadir Doğulu ise, “Ben de seni çok seviyorum. İlla ağlatacaksınız bugün…” diyerek, duygulandığını söz etmişti. Çiftin gönderileri takipçilerinden hayli ilgi görmüştü. Toplumsal medya kullanıcıları Doğulu’ya kutlama bildirileri yağdırmıştı.

“DÜNYAYA AÇILMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir yerden çıkarken görüntülendi. Toplantıya geldiğini söyleyen Doğulu “Yeni projelerimiz için toplantılar yaptık, dijitale hoş projelerimiz olacak. Artık dünyaya açılmak için uğraşıyoruz, projelerimizi de bu istikamette ayarlamaya çalışıyoruz” dedi.

Yıllar sonra eşi Neslihan Atagül ile tekrar birebir seti paylaşacak olan Doğulu “Çekimlere başlamaya az kaldı, temmuzun birinci haftası sete çıkarız, eylül üzere de kestirimi yayınlanır dizimiz” dedi. Muhabirlerin “Tatil planı olacak mı?” sorusuna Doğulu “Çekimler öncesi bir tatil yapmayı daha düşünüyoruz, umuyorum dinlenerek geçireceğiz. Güney Yarım Küre’de olur varsayımı bu sefer tatil, Afrika’ya gitmeyi düşünüyoruz” dedi. ?

SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ BU TÜRLÜ KUTLADI

Neslihan Atagül, geçtiğimiz günlerde eşi Kadir Doğulu ile romantik pozlarını paylaşarak 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamayı da ihmal etmemişti. Toplumsal medya hesabından Kadir Doğulu (39) ile çekilen karelerini arka arda takipçilerinin beğenisine sunan Atagül, gönderisine “Sevgi’li K” iletisini yazmıştı.

Başarılı oyuncunun 1,5 milyon beğeni alan gönderisine eşi Doğulu da kayıtsız kalamamış, “Sevgili’m” yazıp, kalp emojileri ekleyerek Atagül’e yorum yapmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kadir Doğulu: Afrika’ya gitmeyi düşünüyoruz için yorumda bulun

    Kadir Doğulu: Afrika’ya gitmeyi düşünüyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kadir Doğulu: Afrika’ya gitmeyi düşünüyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.