Kadriye Özcan: Özcan da duysun, evlenmesini istemiyorum!

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, Mart 2018’de nikah masasına oturmuş, bir ay sonra oğulları Kuzey dünyaya gelmişti. Lakin bu evlilik 15 ay sonunda olaylı halde sona ermişti. Ünlü müzikçi ve oyuncunun eski eşini darbettiği savıyla 1 yıl 6 aya kadar mahpus istemiyle yargılandığı dava karara bağlandı.

Mahkeme, sanık Özcan Deniz’e 2017 ve 2019 yılında şikayetçi Feyza Aktan’a yönelik Türkiye’de ve Almanya’da “Basit yaralama” hatasını 6 aylık şikayet mühletinden sonra şikayette bulunulduğu gerekçesiyle davanın düşürülmesine karar verdi.

Dava sonrasında Cahide Palazzo’da sahne alan Özcan Deniz, bahisle ilgili birinci kere konuştu. Sahnede kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla dertleşen müzikçi, eski eşini affettiğini söyledi.

“BUNU YAPMADIĞIMA DAİR HER ŞEYİN ÜZERİNE YEMİN EDEBİLİRİM”

49 yaşındaki müzikçi, “Geçen sene bir velayet davasına girdim, oğlumla ilgili. Karşı taraf biraz canımı acıtmak, beni yıldırmak için bir şiddet davası uydurdu. Mesleğimin hiçbir devrinde olmayan, karakterimle, kişiliğimle bağdaşmayan bir durumla karşılaştım. Şiddet davasıyla yargılanır hale geldim. Bayana şiddet! Altından kalkması, temizlemesi, anlatması çok güç bir şeydi” dedi.

Deniz, kelamlarına; “Bugün 8 Mart Bayanlar Günü’nde sabah şiddet davam vardı. Ve çok şükür beraat ettik. Olabilir, beşerler ‘kesin yapmıştır, bir şeydir, falandır, filandır’ diye düşünebilir. Lakin yapmadığıma dair her şeyin üzerine yemin edebilirim. Ben o denli biri değilim. Her şeyden öte annesi gözü önünde şiddete uğrayarak büyümüş biriyim. Dört kız kardeşini büyütmüş bir babayım. O yüzden bana yapılan çok büyük, ağır bir haksızlıktı. Lakin bana bu haksızlığı yapan kişiyi affediyorum” halinde devam etti.

Feyza Aktan ile boşanma sürecinde İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşamaya başlayan Özcan Deniz, bir mühlet evvel aşkını gözler önüne sermişti.

“RIZAM YOKTUR!”

Kadriye Özcan’ın, İranlı modacı Samar Dadgar’la olmasını istemediği oğluna kelam geçiremeyince, Özcan Deniz’le yaşadığı konutu terk ettiği öne sürülmüştü. Seren Serengil, yorumcusu olduğu ‘Söylemezsem Olmaz’ canlı yayınında, oğlunun eski eşi Feyza Aktan’la olaylı boşanma sonrası tekrar üzülmesini istemeyen anne Deniz’in, bu beraberlik için “Rızam yoktur” dediğini belirtmişti.

“ALLAH HERKESE NASİP ETSİN”

Özcan Deniz’in kız kardeşi Yurda Deniz ve eniştesi Murat Güler, Zekeriyaköy’de bir hoşluk merkezi açtı. Yer açılışına Özcan Deniz’in annesi Kadriye Deniz’in yaptığı açıklamalar damga vurdu. Kadriye Deniz, “Ben de iyi olsun diyorum. Öncelikle kızımla damadıma. Damatlarımla aram çok âlâ hepsini seviyorum. Kızlarımla da aram güzel… Daha daha çok torunlarım ile de aram düzgün. Allah herkese nasip etsin çocuklarımla ilgileniyorum” dedi.

“KİMSENİN GÖZYAŞLARI OLMASIN”

Torunu Kuzey’le alakalı sorulara, “Bu ortalar görmedim, duydunuz yani o hususa çok girmeyi istemiyorum. Bayramda geldi, âlâ babası ile birlikte evdelerdi” dedi. “Torununuza hasret duyuyor musunuz?” sorusuna ise, “Duyulmaz mı? Doğal ki duyuyorum. Çocuklarımı da özlerim birebir formda. Kuzey’in annesi ile neyse oralara girmeyelim. Kimsenin gözyaşları olmasın benim için bunların hepsini kaldırmak sıkıntı. Hele hele Özcan’ın hayatını taşımak kolay değil. Ben de dinlenmek istiyorum herkes istediği yerde olsun birbirlerini üzmesinler” dedi.

“EVLİLİĞİNİ İSTEMİYORUM!”

Kadriye Özcan, oğlunun İranlı modacı sevgilisi ile ilgili evlilik sorularına, “Özcan şayet memnunsa sonuna kadar natürel ki istiyorum. Onun memnunluğu benim için çok kıymetli. Yani bir yastıkta baş koysunlar. Diğer bir yorum yapmayacağım” dedi.

“Müstakbel gelinimiz ile tanıştınız mı?” sorusuna, “Ben daha evvel tanıştım, natürel ki konuştum” derken “Özcan Deniz’in evlenmesine sıcak bakıyormusunuz?” sorusuna ise “Şimdi burası sakat Özcan duysun da bunu ben Özcan’ın evliliğini istemiyorum. Bir tane çocuğu var. Lakin kız arkadaşı ile mutluluklar diliyorum. İlla nikah masasına mı oturmak lazım? Gönüller bir olsun kalpler bir olsun. Evet duyacak şu konuşmalarımı, evet evliliğini istemiyorum. Vakit zaman dinliyorum. Tahminen bu konuşmam kız arkadaşının gücüne de gidebilir bilmiyorum. Lakin ben istemiyorum bunu. Özcan’ın da düşünmesi lazım yapmaması lazım” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kadriye Özcan: Özcan da duysun, evlenmesini istemiyorum! için yorumda bulun

    Kadriye Özcan: Özcan da duysun, evlenmesini istemiyorum! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kadriye Özcan: Özcan da duysun, evlenmesini istemiyorum! için ilk yorumu yapabilirsin.