Kamil Ahmet Çörekçi: ‘Trabzonspor’da çok süre alamıyordum, Hatayspor’da devamlı oynamak istiyorum’

Yeni dönem hazırlıkları kapsamında Erzurum’un Palandöken Dağı eteklerindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ndeki kamp devrini tamamlayan Hatayspor’un 29 yaşındaki sağ beki Kamil Ahmet Çörekçi, AA muhabirine, amacını anlattı.

Kamil Ahmet, ekipte ortamın çok hoş olduğundan bahsederek, “Takımın ortamı harika, açıkçası bu kadar beklemiyordum. Burada aile havası var ve kendimi yabancı hissetmiyorum. Yeni katıldım lakin güya bir iki yıldır bu grupta oynuyor üzere hissediyorum.” dedi.

Akdeniz grubunun geçen dönem ligi âlâ bir yerde bitirdiğini söz eden Kamil Ahmet, “Trabzonspor’da 4 yılım sahiden hoş geçti. Hatayspor da geçen sene hoş ve başarıl bir dönem geçirdi. Bunun bir tık daha uygununu hocamız istiyor. İnşallah bunun devamı bu sene gelir. Genç, dinamik ve tecrübeli oyuncularımız var. İnşallah bu sene de hoş geçecek.” diye konuştu.

– “Artık devamlı oynamak istiyorum”

Kamil Ahmet Çörekçi, bordo-mavili kulüpte gereğince forma talihi bulamadığını hatırlatarak, yeni grubunda uzun mühletler forma giymek istediğini lisana getirdi.
Hataysporlu futbolcu, “Ömer Erdoğan hoca o yüzden sağ olsun beni çok istedi ve ben de kıramadım. Ömer hocamı Eskişehirspor’dan tanıyorum. Sağ olsun buraya gelmemde onun büyük hissesi var. Ferdi olarak çok çalışarak artık devamlı oynamak istiyorum. Trabzonspor’da sık sık oynamıyordum inşallah bu sene sakatlıksız bir sene geçiririz.” tabirlerini kullandı.

Başarılı olmanın çok çalışmaktan geçtiğini aktaran Kamil Ahmet, şunları kaydetti:

“Hedefimiz, mutlaka bu sene, Avrupa kupalarına katılmak. Geçen sene Hatayspor, herkese şok üzere geldi ve ne kadar uygun performans ortaya koyduğunu gösterdi. Hakikaten burada çok yetenekli oyuncular var. Burada değerli olan oynamak ve daima çalışmak. Bazen oynamadığın vakitler olabilir ancak bırakmayacaksın.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kamil Ahmet Çörekçi: ‘Trabzonspor’da çok süre alamıyordum, Hatayspor’da devamlı oynamak istiyorum’ için yorumda bulun

    Kamil Ahmet Çörekçi: ‘Trabzonspor’da çok süre alamıyordum, Hatayspor’da devamlı oynamak istiyorum’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kamil Ahmet Çörekçi: ‘Trabzonspor’da çok süre alamıyordum, Hatayspor’da devamlı oynamak istiyorum’ için ilk yorumu yapabilirsin.