Kanye West yeni müziğinde çocuklarından bahsetti! ‘Evime tünel kazsınlar’

İsmini mahkeme kararıyla resmen ‘Ye’ olarak değiştiren ve son devirde davranışlarıyla gündemden düşmeyen Kanye West, geçtiğimiz aylarda eski eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian ile, ünlü ismin yeni sevgilisi Pete Davidson’ı taciz eden paylaşımlar yapmıştı.

KARDASHIAN’A REAKSİYON GÖSTERDİ

West, Instagram’da bir gönderi yayınlayarak, Kardashian’ın çocuklarına yalnız başına baktığını, onların tüm gereksinimlerini kendisinin karşıladığını belirten açıklamasına reaksiyon göstermişti.

Ünlü isim, küçük kızı Chicago’nun doğum gününde yaşananları anlatarak Kardashian’ın “Çocuklarıma yalnız başıma bakıyorum” tezini yalanlamıştı. Açıklamasına “Sen ne demek istiyorsun?” diyerek başlayan West, “Bana doğum günü partisinin yapıldığı yerin adresini vermeyerek küçük kızımı benden kaçırdığını bütün Amerika gördü” diye konuşmuştu.

Kardashian daha sonra Instagram üzerinden “Lütfen bu türlü konuşmayı bırak, daha bu sabah çocukları okul için almak için buradaydın” demişti.

DAVIDSON İLE YAZIŞMALARI İFŞA OLDU

Akabinde West’in, Davidson’la yazışmaları ortaya çıkmıştı. Ünlü komedyenin, eski eşe verdiği karşılık ise olay olmuştu.

Davidson, kelam konusu bildirilerinden birinde; “Kim sözün tam manasıyla tanıdığım en âlâ anne. Onun çocuklar için yaptığı şeyler kusursuz. Çocuklarının bu türlü bir annesi olduğu için şanlısın, fakat artık bize bu formda davranmana müsaade vermemeye karar verdim ve sessizliğimi bitirdim” deyince Kanye West kızmıştı.

West, Davidson’a “Şu an neredesin?” diye sorunca Pete Davidson, yatakta çektiği bir pozunu paylaşıp, “Karınla yataktayım” demişti.
Bir müddet karşılıklı yazışmaya devam eden ikilinin özel iletileri toplumsal medyada; “Kim ikisinden de kurtulmalı” yorumlarına sebep olmuştu.

“YARDIM ALMAYA GİTTİ” TEZİ

Kanye West’in, bu yaptıklarından sonra ise yardım almaya gittiği belirtildi. JustJared’e konuşan Kardashian’lara yakın bir kaynak, “Kanye, Kim’e, çocukların güzelliği için, kamuoyu önüne çıkmayacağını, toplumsal medyada kışkırtıcı açıklamalar yapmayacağını ve güzelleşmek için bir yere gideceğini söyledi” dedi.

“SEVGİ DOLU BİR BABA OLMAYA ODAKLANDI”

44 yaşındaki rap müzikçisinin sözcüsü Jason Lee de bir açıklama yaparak, “Ye, kendisi ve ailesi ile ilgili tüm manşetleri günlük olarak izler. Birden fazla, sadece gerçek dışı olmakla kalmayıp, Kim’le paylaştığı hoş çocuklar için sağlıklı bir etraf yaratma amacını tehlikeye atan, yanlış bir anlatı yaratan ‘Kardashian’lara yakın kaynaklar’ tarafından medyaya aktarılıyor” sözlerini kullandı.

“Kanye, son vakitlerde gördüğümüz tüm yanlış manşetlerden çok evvel, kendisine bakmaya, sevgi dolu bir baba ve yaratıcı bir deha olmaya odaklandı” biçiminde konuşan sözcü, kelamlarına şöyle devam etti:

Şayet onun ağzından duymuyorsanız, toplumsal medyadan okuyorsanız yahut bir basın açıklamasından görüyorsanız, yanlıştır.

TEKRAREN AVUKAT DEĞİŞTİRDİ

Ünlü isim, üçüncü avukatı Chris Melcher’in, “Kanye West ile ilgimiz çok az bağlantıyla, çok sıkıntı hale geldi” kelamları sonrası işine son vererek; geçtiğimiz aylarda dördüncü avukatını tuttu.

West, daha evvel Amber Heard ve Dr. Dre’nin eski karısı Nicole Young üzere ünlüleri temsil etmiş olan Samantha Spector’ı, Kardashian’ın çocuklarını görmesini engellediği istikametindeki savlarının akabinde hukuk grubuna aldı.

İSTİFA EVRAKLARINI TESLİM ETTİ

Lakin rapçi, çok geçmeden Spector’ı da kaybetti. The Blast’ın haberine nazaran; West’in dördüncü avukatlığını üstlenen Samantha Spector, vazifesinden istifa etmek için gereken evraklarını teslim etti.

Spector’ın neden misyonundan çekilmeye karar verdiğine dair, “avukat-müvekkil bağında uzlaşmaz bir bozulma” sebebinden diğer detay ise şimdi ortaya çıkmadı.

YENİ MÜZİĞİNDE ÇOCUKLARIYLA İLGİLİ KONUŞTU

Tüm bunların akabinde rapçi, yeni müziği ‘True Love’ı geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. Kanye West, müziğinde eski karısı Kim Kardashian ile devam eden velayet savaşında onları aldığında çocuklarının “ödünç alınmış” üzere hissettirdiğini söylüyor.

Müziğin birinci dizesinde ünlü isim, dört çocuğu hakkında “Bekle, çocukları ne vakit görüyorsun? Yarın görüşürüz. Bekle, gün batımı ne vakit? Yarın görüşürüz. Bekle, onları aldığımda ödünç almışlar üzere hissediyorum” kelamlarıyla rap yaptı.

Müzik, “Çocukları teslim etmem gerektiğinde, onları birer barkodlarmış üzere tara. Bekle, gücemek yok lakin bu hisler gereğince güç. Yalnızca üç çocuk görüyorum, Chicago’yu kim izliyor? Bütün dadıların ‘Baba Nebraska’da’ dediğini biliyorsun. Çocuklar Chapo üzere meskenime tünel kazsınlar” formunda devam etti.

41 yaşındaki Kim Kardashian, evvelki günlerde Kanye’nin yeni müziğinin çıkacağını ‘The Kardashians’ isimli reality gösterisinde ailesiyle paylaşmış ve şöyle konuşmuştu:

Bu, benim hakkımda makus konuşacağı manasına geliyor.

DÖRT ÇOCUKLARI VAR

2014 yılında nikah masasına oturan ve 2022 yılında boşanan Kardashian-West çiftinin, North (8), Saint (6), Chicago (4) ve Psalm (3) isimlerinde dört çocuğu bulunuyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kanye West yeni müziğinde çocuklarından bahsetti! ‘Evime tünel kazsınlar’ için yorumda bulun

    Kanye West yeni müziğinde çocuklarından bahsetti! ‘Evime tünel kazsınlar’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kanye West yeni müziğinde çocuklarından bahsetti! ‘Evime tünel kazsınlar’ için ilk yorumu yapabilirsin.