Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom’dan sıkıntı yandı

Dünyaca ünlü oyuncu Orlando Bloom ile altı yıldır aşk yaşayan ve Daisy Dove isminde bir kızları olan müzikçi Katy Perry, nişanlısıyla konut hayatlarıyla ilgili bilinmeyenlerini anlattı.

“KULLANDIĞI DİŞ İPLERİNİ KONUTUN DÖRT BİR YANINA ATIYOR!”
‘Heart Breakfast with Jamie Theakston and Amanda Holden’ isimli programa konuk olan Perry, Bloom’un kullandığı diş iplerini meskenin dört bir yanına attığını söyledi. Ünlü müzikçi, daha sonra da nişanlısı için “Diş ipi kullanmayı seviyor, çok şükür. Zira kimileri bunu yapmıyor ve bu iğrenç” sözlerini kullandı.

“HER YERDE BULUYORUM”
Katy Perry, Orlando Bloom’un dişlerini çok beğendiğini de söyledi. Tekrar de bu mevzuda şikayetçi olduğu bir noktayı atlamayan Perry, “Kullandığı diş iplerini oraya buraya atıyor. Bu ipleri her vakit bir yerlerde buluyorum. Yatağımın yanında, otomobilde ya da mutfak masasında. Her yerde çöp kutusu olmasına rağmen” diye konuştu.

AŞKLARI 2016 YILINDA BAŞLADI
Daha evvel The Mirror gazetesine nişanlısı Katy Perry ile tanışma öykülerini anlatan Bloom, her şeyin 2016 yılındaki Altın Küre Mükafatları gecesinde başladığını söylemişti.

İngiliz oyuncu, “Sahnede duruyordum ve seyircilere bir göz atıyordum. O oradaydı, kalabalığın ortasında… Hatırlıyorum, çok hoş pembe bir elbise giyiyordu. O sırada ‘Oo! Sanırım bu Katy Perry!’ diye aklımdan geçirdim” demişti.

Orlando Bloom, Perry’nin aktör Denzel Washington ile birebir masada oturduğunu fark ettiğini söyleyerek, o masaya kutularla hamburger taşındığını gördüğünü belirtmişti.

Oyuncu, Washington’ın yanına giderek, “Bir tane alabilir miyim?” diye sorduğunu ve arkadaşının da “Elbette” dediğini söylemişti. Bloom, o esnada Perry’e göz kırptığını itiraf etmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom’dan sıkıntı yandı için yorumda bulun

    Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom’dan sıkıntı yandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Katy Perry, nişanlısı Orlando Bloom’dan sıkıntı yandı için ilk yorumu yapabilirsin.