Kayserisporlu taraftarlar ekiplerini meşalelerle karşıladı

Trabzonspor karşısında 2-0 öne geçerken 3-2’lik sonuçla mağlup olan Yukatel Kayserisporlu futbolcular saat 01.00’de özel uçakla kente döndü. Erkilet Havalimanı’na gelen yaklaşık 250 taraftar, futbolcuları tezahürat ve meşalelerle karşıladı. Taraftarlar kaptan İlhan Parlak ile birlikte yanlarına çağırdıkları Onur Bulut’u anlından öperken bir öbür taraftar, “Elinize yüreğinize sıhhat. Tüm Türkiye nasıl uğraş edilir gördü. Biz sizden bunu istiyoruz” dedi. İlhan Parlak ise, “Bu saatte buraya gelerek bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz, Allah razı olsun. İnşallah bu uğraşa devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

HİKMET KARAMAN: TARAFTARA VE BİZE MİSYON DÜŞTÜ

Kayserispor’un tecrübeli teknik yöneticisi Hikmet Karaman da, “Bu maçı 2-2’den sonra 3, 4 yapmamız gerekiyordu. Lakin gelişiyoruz. Eksiklerimiz de var. Taraftarımız bu türlü olduğu sürece bu çocuklar karşılığını verecek. Taraftara ve bize vazife düştü. Bu maçın rövanşını istiyorsan kupada Beşiktaş’ı yeneceksin ve Trabzonspor’un rakibi olacaksın” sözlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kayserisporlu taraftarlar ekiplerini meşalelerle karşıladı için yorumda bulun

    Kayserisporlu taraftarlar ekiplerini meşalelerle karşıladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayserisporlu taraftarlar ekiplerini meşalelerle karşıladı için ilk yorumu yapabilirsin.