Kazımcan Karataş: “Altay benim ailem…”

İdmanların ağır tempoda, eğlenceli geçtiğini anlatan genç krampon, “Mustafa hocamızı çok özlemiştik. Muhteşem Lig güçlü geçecek. Biz hak ettiğimiz yerdeyiz. Üstün Lig’de en güzel yerimizi almak istiyoruz. Geçen dönem birlikte olduğumuz ağabeylerle birlikteyiz. Geçen dönem şampiyon olmuştuk, onun heyecanı var hala üzerimizde. Hoş anıları konuşuyoruz. Maçlar başladıktan sonra müddet almaya devam ettikçe gol ve asistlerle kadroma katkı sağlamak istiyorum. Taraftarımızı çok özledik. Onlar daima gerimizdeydi. İnşallah bu sene Altay Alsancak Stadyumu’muzda onlarla birlikte omuz omuza Muhteşem Lig maçlarımızı oynamak istiyoruz” biçiminde konuştu.

BİRİNCİ GOLÜ DÜŞÜMDE GÖRDÜM

Siyah-beyazlı formayla geçen dönem Eskişehirspor’a attığı birinci golün akabinde gözyaşlarını tutamayan Kazımcan, “O gol aslında rüyalarımdaydı. Yekta ağabeye ısınmada oyuna girersem gol atacağımı söylemiştim. Bir gün evvel yatmadan evvel de Eren Erdoğan’a söylemiştim. Düş gördüm gol atacaktım, telefonlarım susmayacaktı. Taraftarlarımız bana ileti atacaktı. O an ofsayt diye bekledim top önümde kaldı, kaleciyi geçtim biraz tökezledim sonunda golü attım. O anı yaşayamadım zira hayal üzere, hayal üzereydi. Bu ulu forma altında gol atmak herkese nasip olmaz. Bu gol bana nasip olduğu için çok memnunum, çok şanslıyım” dedi.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kazımcan Karataş: “Altay benim ailem…” için yorumda bulun

    Kazımcan Karataş: “Altay benim ailem…” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kazımcan Karataş: “Altay benim ailem…” için ilk yorumu yapabilirsin.