Kenan Doğulu’dan Beren Saat’e: Dünyamın en hoş rengi ve en tatlı şansımsın

Son olarak ‘Atiye’ isimli internet dizisinde rol alan Beren Saat, bugün 38 yaşına bastı. Hoş oyuncunun doğum gününü eşi Kenan Doğulu da toplumsal medya hesabından yayınladığı görüntü ile kutladı.

“İLHAM KAYNAĞIM”

Kenan Doğulu, Saat’in güldüğü bir kareyle başlayan ve birlikte çekilen fotoğraflarıyla devam eden görüntüye romantik bir not da düştü. Ünlü müzikçi, “İlham kaynağım, dünyamın en hoş rengi ve en tatlı şansımsın. Uygun ki doğdun sevgilim, âlâ ki birbirimizi bulduk” sözlerini kullandı.

Doğulu’nun paylaşımına kısa müddette binlerce beğeni ve yorum geldi. Beyza Şekerci, Levent Dörter, Davet Telkıvıran, Ece Yörenç, Sezin Erbil üzere ünlü isimler de bu paylaşıma kayıtsız kalmadı.

GECE UZUNLUĞU DANS ETTİLER

Kenan Doğulu-Beren Saat çifti, dün akşam da Gökçe Bahadır ve Buyruk Ersoy’un düğününe katılmıştı. Nikah şahitlerinden biri olan Doğulu, gece boyunca eşi Saat ile dans etti.

PROGRAM ÇEKİMİNE EL ELE GELDİLER

Öte yandan evliliklerindeki krizi atlatarak boşanmanın eşiğinden dönen Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, geçtiğimiz haftalarda el ele objektiflere yansımıştı. Geç kaldıklarını söz ederek, süratlice konuk oldukları programa geçen ikili, muhabirlerin sorularını karşılıksız bırakmıştı.

10 SENE SONRA BİRİNCİ KERE BENİ SAHNEYE DAVET ETTİ

Kenan Doğulu, Cumhuriyet’in 98’inci yılı erdemine İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği kutlamada sahne almıştı. Sanatkarın eşi Beren Saat, ‘Aşk İle Yap’ müziği sırasında sahneye çıkıp, Kenan Doğulu ile dans etti. İkilinin bu halleri uzun müddet gündem olmuştu.

Akabinde Arnavutköy’de görüntülenen Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile sahnedeki dansı sorulunca, “10 sene sonra birinci defa beni sahneye davet etti” formunda konuşmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kenan Doğulu’dan Beren Saat’e: Dünyamın en hoş rengi ve en tatlı şansımsın için yorumda bulun

    Kenan Doğulu’dan Beren Saat’e: Dünyamın en hoş rengi ve en tatlı şansımsın için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kenan Doğulu’dan Beren Saat’e: Dünyamın en hoş rengi ve en tatlı şansımsın için ilk yorumu yapabilirsin.