Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti bebek için taşındı!

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, altı yıl evvel nikah masasına oturmuştu. 2020’de kızı Lalin’in dünyaya getiren Kobal, ikinci bebeklerine dört aylık gebe.

Evlendiklerinden beri Emirgan’da oturan oyuncu çift, taşınma kararı aldı. Zira bahçelerinin iki çocuk için küçük kalacağını düşündüler.

Kenan İmirzalıoğlu, istediği büyüklükte bir konutu Zekeriyaköy’de buldu. Bu bahiste semtte oturan arkadaşı Aras Bulut İynemli de kendisine yardımcı oldu.

İKİ GÜN SÜRDÜ

Posta gazetesinden Ali Keser’in haberine nazaran; evvelki gün Emirgan’daki konutun önü çok hareketliydi. Bir kamyon geliyor, diğeri gidiyordu. İmirzalıoğlu ve ailesinin konutlarını taşıması iki gün sürdü.

Büyük uzunluktaki araçlar dar sokaklara giremedi ve taşıma kamyonetlerle gerçekleşti. Çift, taşınma bitene kadar öbür bir konuta geçti ve sonrasında yerleşme çalışmaları başladı.

32 MİLYON TL!

Zekeriyaköy’e taşınma telaşı yaşayan Kenan İmirzalıoğlu (47) ile kendisi üzere oyuncu olan eşi Sinem Kobal’ın (34), yeni konutları için 32 milyon TL ödediği argüman edildi.

“SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM”

Sinem Kobal, geçtiğimiz ay 1.5 yaşındaki kızı Lalin’le birlikte Bebek’te objektiflere takılmıştı. Çocuğunu kucağında taşıyan 34 yaşındaki oyuncu, etraftakilerin ilgi odağı olmuştu.

Yine anne olmaya hazırlanan Kobal’ın oldukça keyifli olduğu görülmüştü. Vaktini kızıyla geçirdiğini belirten dört aylık gebe oyuncu, birebir heyecanı tekrar yaşadığını lisana getirmişti.

BEBEĞİN İSMİNİ KİM KOYACAK?

Kobal, “İkinci sefer anne olmaya hazır mısınız?” sorusuna, “Sabırsızlıkla bekliyorum, mutluyum” karşılığını vermişti. Bebeğin ismini kimin koyacağı konusunu yanıtlamaktan kaçınan ve gülümseyen oyuncu, “Daha hiç düşünmedik, teşekkür ederim” demişti.

Doğumu İstanbul’da yapacağını belirten Kobal’ın, şimdi kilo almadığı görülmüştü. Annesine yöneltilen soruları dikkatle dinleyen ve kameralara şaşkınlıkla bakan Lalin, etrafa gülücükler saçmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti bebek için taşındı! için yorumda bulun

    Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti bebek için taşındı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal çifti bebek için taşındı! için ilk yorumu yapabilirsin.