Kenan Koçak: “PSV-Galatasaray maçında turu geçecek takımı güncel performanslar belirler…”

İşte o açıklamalar…

“İYİ FUTBOLCULAR TRANSFER ETTİLER”

Fenerbahçe’nin Serdar Dursun, Beşiktaş’ın Kenan Karaman ve Medipol Başakşehir’in Ahmed Kutucu transferlerini yorumlayan Kenan Koçak, “Bunlar kendilerini Almanya’da ispatlamış, üst seviye futbol oynamış beşerler. Bir transfer oyuncuların gelmesiyle bitmiyor. Oradaki hocanın sitemine uyması lazım. Futbolcular gittikleri kulüplerde âlâ bir çalışma fırsatı bulurlar ve eminim Türk futboluna yararlı olurlar. O futbolcular hem saha içi hem saha dışı bedelli beşerler. Adaptasyon sürecinde kendin de hazır olman lazım. Kulüpleri tebrik etmek lazım. Güzel futbolcular transfer ettiler” diye konuştu.

“BENİ HEYECANLANDIRACAK PROJE OLMASI LAZIM”

Ortalarında Türk ekiplerinin da olduğu birçok kulüple görüşmelerde bulunduğunu anlatan Koçak, meslek planı için, “Şu an teklifleri değerlendiriyorum. Kendimi zoraki bir durumda hissetmiyorum. Ben profesyonelim. Dünyanın her yerine açığım. İnandığımız, güvendiğimiz proje olursa yaparız. Bizi heyecanlandıracak proje olmazsa yapmayız. Yaptığımız işlerde kararlılık çok değerli. İnandığım proje olursa yarın başlarım. Bu nasıl olur, ne vakit olur; hakkımızda hayırlısı” sözlerini kullandı.

“TURU YENİ PERFORMANSLAR BELİRLER”

Kenan Koçak, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi 2’nci ön eleme çeşidindeki rakibi PSV Eindhoven ile oynayacağı maçlara yönelik görüşlerini de aktardı. Hollanda takımının teknik yöneticisi Roger Schmidt’i düzgün tanıdığını vurgulayan Koçak, şunları dedi:

“Çok sıkıntı bir karşılaşma olacak. İki güçlü grup karşı karşıya gelecek. Galatasaray idaresi yeni geldi, daha transfer yapmadılar. Onların başında Fatih hoca üzere bedelli bir hoca var. Karşı taraf da çok güçlü bir grup. Roger kendini ispatlamış bir hoca. PSV süratli ve seri bir kadro. Onun için çok bir karşılaşma olacak. Bu karşılaşmanın şimdiki performansı çeşidi geçeni belirler. Umarım Galatasaray güzel, yeni bir performans stantlar. İki karşılaşma da çok güç geçecek.”

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kenan Koçak: “PSV-Galatasaray maçında turu geçecek takımı güncel performanslar belirler…” için yorumda bulun

    Kenan Koçak: “PSV-Galatasaray maçında turu geçecek takımı güncel performanslar belirler…” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kenan Koçak: “PSV-Galatasaray maçında turu geçecek takımı güncel performanslar belirler…” için ilk yorumu yapabilirsin.