Kerem Aktürkoğlu: ‘İçinde bulunduğumuz durum hüsran’

Kerem Aktürkoğlu’nun açıklamaları şu halde;

Galatasaray’da en zorlandığın anlar Marcao ile hengame ettiğin anlar mıydı?

Kerem Aktürkoğlu: “Gerçekten güç bir andı. Aşmak zorundaydım. O husus ile ilgili hiç konuşmadım. Çok da konuşmak istemiyorum. Aşmak zorundaydım, aştım. Kendi önüme, geleceğime baktım”

‘BİZİM İÇİN HÜSRAN’

“Şu an bulunduğumuz durum natürel ki hepimiz için büyük hüsran. Galatasaray taraftarı, futbolcusu, yöneticiler, Galatasaraylı olan herkes şu anki durumdan şikayetçi. Bilhassa biz futbolcular. Elbette bunu değiştirmek için alana çıkıyoruz, çok çalışıyoruz, birlikte fazla konuşuyoruz. Buldunduğumuz yeri hak ettiğimizi düşünmüyorum. Bu dönem şanssızlık da peşimizi bırakmadı.”

‘ÇOK ÜZÜLÜYORUZ’

“Şu anda bulunduğumuz durumu en fazla istemeyen biziz. Taraftar doğal ki üzülüyor. Onların kederine biz de çok üzülüyoruz lakin biz de bu durumudan hiç memnun değiliz. Çok üzülüyoruz. Ailemizle bile konuşurken mahcup oluyoruz. O kadar makus durumdayız ki hem Galatasaray taraftarına mahcubuz hem sevdiklerimize hem ailemize…”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kerem Aktürkoğlu: ‘İçinde bulunduğumuz durum hüsran’ için yorumda bulun

    Kerem Aktürkoğlu: ‘İçinde bulunduğumuz durum hüsran’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kerem Aktürkoğlu: ‘İçinde bulunduğumuz durum hüsran’ için ilk yorumu yapabilirsin.