Kerem Bürsin’den ‘evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusuna yanıt!

Haklarında çıkan ‘aşk’ haberlerini uzun müddet reddeden Hande Erçel ve Kerem Bürsin, birlikte rol aldıkları ‘Sen Çal Kapımı’ dizisi dönem finali yaptıktan sonra Maldivler tatiline çıkmış ve toplumsal medya paylaşımlarıyla argümanları doğrulamıştı.

BURAK SAĞYAŞAR İLE BİR ORTAYA GELDİ

Aşkları dolu dizgin devam eden çiftten Kerem Bürsin, evvelki gün Etiler’de üretimci Burak Sağyaşar ile bir ortaya geldi. Oyuncu, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yeni proje için bir görüşme gerçekleştirdiğini belirterek ayrıntı vermekten kaçınan oyuncu, ‘”Henüz netleşen bir şey yok fakat hoş, farklı, havalı projeler üzerine konuşuyoruz” dedi.

İTALYA’DA AĞIR İLGİYLE KARŞILAŞMIŞTI

Geçtiğimiz haftalarda İtalya’ya bir seyahat gerçekleştiren ve ağır ilgiyle karşılaşan Bürsin, “Bu kadar ilgiden ötürü şaşırdım doğrusu. Bir sürü oyuncumuz orada Türkiye’yi temsil ediyor ve seviliyor, bu kusursuz bir duygu” diye konuştu.

“CAN’LA RAKİP ÜZERE GÖSTERMEK YANLIŞ”

Toplumsal medyada Can Yaman ile kıyaslanması hatırlatılan oyuncu, “Ben rekabet olarak görmüyorum. Olayı rekabet olarak görmek yanlış. Hepimizin başarısı ve hepimiz farklı ülkelerde Türkiye’mizi en düzgün halde temsil ediyoruz” dedi.

“HANDE’YLE KENDİ DÜNYAMIZDA YAŞIYORUZ”

Sevgilisi Hande Erçel ile ilgili gelen soruya yanıt veren Bürsin, “Bildiğiniz üzere yurt dışında olağanüstü bir mükafatın sahibi oldu. Harikulâde bir muvaffakiyet. Bunu sonuna kadar hak ediyor. Biz bir ortadayken hiç iş konuşmuyoruz. Kendi dünyamızı yaşıyoruz” biçiminde konuştu.

BÜRSİN’DEN ‘EVLİLİK’ YANITI

34 yaşındaki güzel oyuncu, muhabirlerin kendisine yönelttiği “Evlilik düşünüyor musunuz? sorusuna da karşılık verdi.

Bürsin, “Biz şu an bağımızın tadını çıkarıyoruz. Evlilik çok değerli bir konu. Şu an anın tadını çıkarıyoruz. Önümüzde işler var, meslek planlamamız var, Oralara geçmek için daha çok uzun bir yolumuz var” tabirlerini kullandı.

“KEREM KENDİ KONUŞSUN”

Öte yandan Hande Erçel, geçtiğimiz hafta bağlı olduğu menajerlik şirketinden çıkarken görüntülenmişti.

Erçel’e sevgilisi Bürsin’in, “Sarhoş olduğumda soyunuyorum” kelamları hatırlatılıp “Size denk geldi mi?” diye sorulduğunda ise “Yok, hiç gelmedi. Ben o bahiste konuşmayayım, kendisi konuşsun” cevabını vermişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kerem Bürsin’den ‘evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusuna yanıt! için yorumda bulun

    Kerem Bürsin’den ‘evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusuna yanıt! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kerem Bürsin’den ‘evlilik düşünüyor musunuz?’ sorusuna yanıt! için ilk yorumu yapabilirsin.