Kerem Bürsin’den Hande Erçel’li fotoğrafa yorum: Bayılıyorum beni daima dışlamanıza!

Hande Erçel’in (28) ablası Gamze Erçel 30 yaşına bastı. Erçel, yeni yaşını eşi Caner Yıldırım, kızı Mavi ve kardeşi ile birlikte kutladı. Sapanca’ya giden gruptan Yıldırım, kutlama fotoğraflarını bir milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

KEREM KAYITSIZ KALMADI

Caner Yıldırım’ın, fotoğraflarda Hande Erçel’in kalbine sevgilisi Kerem Bürsin’i etiketlemesi dikkatlerden kaçmadı. Güzel oyuncudan paylaşıma yorum gecikmedi.

Ünlü oyuncu, 260 binden fazla beğeni alan kutlama fotoğrafının altına, kalp emojisiyle birlikte “Bayılıyorum size! Ve beni daima dışlamanıza” notunu düştü.

“İYİ Kİ DOĞDUN GÖKYÜZÜM”

Hande Erçel ise ablasının doğum günü için toplumsal medyada bir bildiri yayınladı. Hoş oyuncu, birlikte oldukları fotoğrafa, “Bugün benim ablam doğmuş… Güzel ki doğdun gökyüzüm” iletisini yazdı.

Rol aldıkları romantik güldürü çeşidindeki ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin setinde tanışan Erçel ve Bürsin, aşk yaşadıkları tarafındaki haberlerle gündem olmuştu.

MALDİVLER’DE AŞK TATİLİ

Bu savları uzun müddet reddeden oyuncu çift, geçtiğimiz yıl birlikte çıktıkları Maldivler tatilinden yaptıkları paylaşımlar ile bağlantılarını ilan etmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kerem Bürsin’den Hande Erçel’li fotoğrafa yorum: Bayılıyorum beni daima dışlamanıza! için yorumda bulun

    Kerem Bürsin’den Hande Erçel’li fotoğrafa yorum: Bayılıyorum beni daima dışlamanıza! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kerem Bürsin’den Hande Erçel’li fotoğrafa yorum: Bayılıyorum beni daima dışlamanıza! için ilk yorumu yapabilirsin.