‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmacısı Cemre Cansın Ceyhan: Buraya neden geldim!

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla atv’de ekranlara gelen ‘Kim Milyoner Olmak İster’in 13 Şubat Pazar akşamı yayınlanan kısmına katılan Cemre Cansın Ceyhan, toplumsal medyada gündem oldu.

Bursa Teknik Üniversitesi’nde milletlerarası münasebetler okuyan Cemre Cansın Ceyhan, birinci olarak hakikat cevabı “Sessiz harf” olan “Dil bilgisinde ‘ünsüz’le eş manalı olan hangisidir?” sorusunu bildi.

Genç yarışmacı, ‘seyirci jokerleri’nin de yardımıyla birinci dört soruyu geçmeyi başardı. Cansın, “Tam bana uygun, zeka düzeyime uygun sorular olmuş. Lütfen daima bu türlü sorular gelsin ” yorumuyla şaşırttı.

“HAYATTA HİÇBİR GAYEM YOK”

Hayatta bir gayesinin olmadığını belirten yarışmacı, “Aşırı istikrarsız biriyim, buraya niçin geldim bilmiyorum. Doğduğum günden beri karmakarışık hisler içindeyim. Hayatın manasını arıyorum, istikrarsız olduğum için daima kent ve okul değiştiriyorum. Evvel Bandırma 17 Eylül Üniversitesi’nde, akabinde Giresun Üniversitesi’nde okudum fakat bıraktım. Artık de Bursa’dayım” dedi.

Kısa müddette gündem olan yarışmacı, “Ben boş geldim, boş gidiyorum, ne istediğimi bilmiyorum, yaprak üzere sürükleniyorum. Hayatta hiçbir gayem yok. Ne meslek manasında, ne de burada. Jokerleri bile bilmiyorum” formunda konuştu.

2009-2011 yılları ortasında yayınlanan, Kenan İmirzalıoğlu’na başrolünde yer aldığı ‘Ezel’ dizisinden örnek veren Cansın, “Ezel üzere, Ömer üzere kazık yiye yiye yaşadım. Artık de buradayım” sözlerini kullandı.

İMİRZALIOĞLU: KABULLENEMİYORUM

Yarışmacının kendisine bu kadar eleştirmesine dayanamayan İmirzalıoğlu, “20 yaşında bir insanın kendinden umudu kesmiş olmasını kabullenemiyorum. Bu hususta sana hürmet duymayacağım, kusura bakma” dedi.

‘UÇAN TOP’ SORUSUNDA ELENDİ

“TDK Aktüel Türkçe Sözlük’te eş manalısı ‘uçan top’ olan hangisidir?” sorusuna, ‘telefon jokeri’ hakkını kullanmasına karşın gerçek karşılık olan ‘voleybol’ yerine ‘basketbol’ karşılığını veren Ceyhan, Kim Milyoner Olmak İster’e beşinci soruda veda etti.

İKİ BİN TL!

Kim Milyoner Olmak İster’e açıklamalarıyla damga vuran 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Cemre Cansın Ceyhan, iki bin TL’lik para mükafatı kazandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmacısı Cemre Cansın Ceyhan: Buraya neden geldim! için yorumda bulun

    ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmacısı Cemre Cansın Ceyhan: Buraya neden geldim! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmacısı Cemre Cansın Ceyhan: Buraya neden geldim! için ilk yorumu yapabilirsin.