‘Kim Milyoner Olmak İster’de Kenan İmirzalıoğlu karşılık karşısında şaşkına döndü

‘Kim Milyoner Olmak İster’de yeni dönemde büyük bir değişikliğe gidildi ve para ağacı yenilendi. Yarışmacılar, yeni kısımlarda 100, 200 ve 400 bin TL üzere büyük mükafatlar için çaba veriyor.

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla atv’de ekranlara gelen ‘Kim Milyoner Olmak İster, yeni kısmı ile yeniden izleyicisini ekranları başına kilitledi.

Milyoner’in son kısmında geceye Yeşilçam ile ilgili sorulan “Hangisi, Yeşilçam sinemalarında çoklukla ‘kötü adam’ karakterini canlandırmasıyla bilinen oyunculardan biri değildir?” sorusu damgasını vurdu.

Erool Taş cevabını veren yarışmacı, Kenan İmirzalıoğlu’nu şaşırttı. Kim Milyoner Olmak İster’de kritik sorunun hakikat yanıtı ise Nubar Terziyan’dı.

1994 YILINDA HAYATINI KAYBETTİ

Yeşilçam’ın efsane isimlerden ömrüne pek çok sinema sığdıran Nubar Terziyan, hafızalara tonton dede olarak kazındı. Babacan, âlâ kalpli karakterlerle kalpleri ısıtan Terziyan 1994 yılında hayatını kaybetti.

Sinemada geçirdiği 46 yılda, ortalarında “Çalıkuşu”, “Ankara Ekspresi”, “Düşman Yolları Kesti”, “Kanun Namına” ve “Bodrum Hakimi”nin de bulunduğu 500 kadar sinemada rol alan sanatçı, oyunculuk eğitimi almamasına karşın birden fazla vakit rol aldığı sinemalarda ve oyunlarda doğaçlama tekniğini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ‘Kim Milyoner Olmak İster’de Kenan İmirzalıoğlu karşılık karşısında şaşkına döndü için yorumda bulun

    ‘Kim Milyoner Olmak İster’de Kenan İmirzalıoğlu karşılık karşısında şaşkına döndü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Kim Milyoner Olmak İster’de Kenan İmirzalıoğlu karşılık karşısında şaşkına döndü için ilk yorumu yapabilirsin.