Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in bebeklerinin cinsiyeti muhakkak oldu

Başak Dizer’in (44) geçtiğimiz günlerde üç aylık gebe olduğu ileri sürüldü. Hakkında çıkan hamilelik haberleri hakkında ünlü tarz danışmanı, “Evet, gerçek. Çok heyecanlı ve mutluyuz” açıklamasını yaptı.

“DUALARIM KARŞILIKSIZ KALMADI”

Hoş haberin akabinde Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ, ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlanmıştı. Anne Tatlıtuğ’un heyecanı konuşmalarına da yansımıştı.

“Mutluluğumu sözlere dökemiyorum. Çok memnunum. Allah analı babalı büyütsün. Çok memnun oldum. Beklenen bir şeydi, hoş haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ediyorum. Memnunluk benim için üst seviyede. Dünyaya bir canlı geliyor. Allah’ın bize bir armağanı. Çok dua ettim. Dualarım karşılıksız kalmadı. Heyecandan konuşamıyorum.”

“İSMİ ŞİMDİ DÜŞÜNMEDİK”

Kıvanç Tatlıtuğ ise dün akşam Beyoğlu’nda yer alan bir yerden çıkarken objektiflere yansıdı. Heyecanı ve memnunluğu her halinden belirli olan oyuncu, bebekle ilgili birinci kere konuştu.

“Çok keyifli olduk. Öncelikle bu hoş hissimizi paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok hoş bir his, çok memnunuz. Allah isteyen herkese nasip etsin. Biz de daha yeniyiz bu süreçte. Evvel sağlıklı olsun, sağlıklı gelsin. İsim daha düşünmedik, akışına bıraktık.”

ERKEK BEBEKLERİ OLACAK

TV8 ekranlarında yayınlanan “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programında yer alan habere nazaran, ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti muhakkak oldu. Birinci kere bebek heyecanı yaşayan ikilinin erkek bebeği olacak.

HAZİRAN AYINDA YALANLAMIŞTI

Öte yandan Başak Dizer’in geçtiğimiz haziran ayında gebe olduğu sav edilmişti. Ünlü isim, bir arkadaşının kendisini tebrik ettiği Instagram paylaşımına yanıt vererek ‘hamilelik’ savını yalanlamıştı.

Toplumsal medyada arkadaşına ileti gönderen Başak Dizer Tatlıtuğ, “Tatlım değil, değil. Her sene sistemli olarak yapılan yanlış haber” tabirlerini kullanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in bebeklerinin cinsiyeti muhakkak oldu için yorumda bulun

    Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in bebeklerinin cinsiyeti muhakkak oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in bebeklerinin cinsiyeti muhakkak oldu için ilk yorumu yapabilirsin.