Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinden bebek muştusuna birinci yorum: Dualarım karşılıksız kalmadı

Uzun müddettir ekranlardan uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ ile stilist Başak Dizer, beş yıl evvel Fransa’da nikah masasına oturmuştu. Sade bir merasimle Paris’te hayatlarını birleştiren çift bebek heyecanı yaşıyor.

Başak Dizer, tv8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına gönderdiği iletiyle ‘hamilelik’ tezlerini doğruladı. Başak Dizer Tatlıtuğ, “Evet, yanlışsız. Çok heyecanlı ve mutluyuz” açıklamasını yaptı.

Babaanne olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ ise bugün ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlandı.

“DUALARIM KARŞILIKSIZ KALMADI”

Nurten Tatlıtuğ, “Mutluluğumu sözlere dökemiyorum. Çok memnunum. Allah analı babalı büyütsün. Çok memnun oldum. Beklenen bir şeydi, hoş haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ediyorum. Memnunluk benim için üst seviyede. Dünyaya bir canlı geliyor. Allah’In bize bir ikramı. Çok dua ettim. Dualarım karşılıksız kalmadı. Heyecandan konuşamıyorum” dedi.

Nurten Tatlıtuğ, çiftin Paris’teki nikalarına katılmamış, o periyot evliliğe onay vermediği istikametinde haberlerle gündeme gelmişti.

HAZİRAN AYINDA YALANLAMIŞTI

Öte yandan tarz danışmanı Başak Dizer’in geçtiğimiz haziran ayında gebe olduğu argüman edilmişti. Dizer, bir arkadaşının kendisini tebrik ettiği Instagram paylaşımına karşılık vererek ‘hamilelik’ savını yalanlamıştı.

Toplumsal medyada arkadaşına ileti gönderen Başak Dizer Tatlıtuğ, “Tatlım değil, değil. Her sene nizamlı olarak yapılan yanlış haber” tabirlerini kullanmıştı.

EŞİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Vakit zaman toplumsal medya paylaşımlarıyla gündem olan Tatlıtuğ, geçtiğimiz ay yeni sineması ‘Aşıklar Bayramı’nın çekimleri için Kars’a gitmişti. Ünlü oyuncuyu, eşi Başak Dizer yalnız bırakmamıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, başrollerinde Yasemin Allen ve Settar Tanrıöğen üzere isimlerin de olduğu sinemanın setinden kalan vakitlerini Kars’ı gezerek geçirmişti.

ANİ’DE POZ VERDİLER

Güzel oyuncu, 2016 yılında dünyaevine girdiği eşi ile Ani’de verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunmuş, çiftin fotoğrafı kısa müddette büyük ilgi görmüştü.

“DÜNYALAR KADAR”

27 Ekim’de 38 yaşına basan ünlü oyuncunun doğum gününü eşi Başak Dizer, toplumsal medya hesabından yayınladığı kare ile kutlamıştı. Ünlü isim, paylaşımına, “Dünyalar kadar…” notunu düşmüştü.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinden bebek muştusuna birinci yorum: Dualarım karşılıksız kalmadı için yorumda bulun

    Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinden bebek muştusuna birinci yorum: Dualarım karşılıksız kalmadı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinden bebek muştusuna birinci yorum: Dualarım karşılıksız kalmadı için ilk yorumu yapabilirsin.