Konuk dizisi oyuncuları kim, konusu nedir? Konuk dizisi uyarlama mı, nerede çekiliyor?

FOX’da orijinal bir dizi başlıyor! Dizide Gece ve Erdem’in hayatı anlatılıyor. Uyarlama dizi olan Konuk, her hafta perşembe akşamı yeni kısımları ile sevenleri karşısındaki yerini alacak. Dizinin direktörlüğünü Arda Sarıgün yürütürken senaryosunu ise Özge Aras kaleme alıyor. İşte, Konuk dizisi hakkında…

KONUK OYUNCULARI

Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay ile birlikte oyuncu takımında ayrıyeten Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Buyruk Kaan Özkan üzere başarılı isimler yer alıyor. Dizinin çekim yerlerine dair şimdi detay paylaşılmış değil.

KONUK DİZİSİ KONUSU

Oasis isimli yapındab uyarlanan Konuk dizisinde travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir bayan olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem’in (Buğra Gülsoy) umut dolu müsabaka öyküsü bahis alınacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Konuk dizisi oyuncuları kim, konusu nedir? Konuk dizisi uyarlama mı, nerede çekiliyor? için yorumda bulun

    Konuk dizisi oyuncuları kim, konusu nedir? Konuk dizisi uyarlama mı, nerede çekiliyor? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Konuk dizisi oyuncuları kim, konusu nedir? Konuk dizisi uyarlama mı, nerede çekiliyor? için ilk yorumu yapabilirsin.