Kylie Jenner 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonunu paylaştı

‘Keeping Up with the Kardashians’ isimli reality show’da ailesiyle birlikte yer alan ve her yaptığı hareket olay olan Kylie Jenner, Instagram’daki 321 milyondan fazla takipçisine ayakkabı koleksiyonundan kesimler gösterdi.

Kendi kozmetik firması da bulunan 24 yaşındaki Jenner, halı kaplı tabanı çekerek renkli ve uyumlu topuklu ayakkabılarını, stilettolarını, botlarını ve spor ayakkabılarını Instagram kıssasından yayınladı.

İkinci kere anne oldu‘Doğum sonrası süreç benim için çok zordu’Haberi Görüntüle

Üç uzun sıranın üzerinde yer alan ayakkabıların birden fazla pembe olmakla birlikte, siyah, mavi, mor, yeşil, turuncu, kırmızı ve nötr tonlu çeşitler de bulunuyordu. Tüylerden plastiğe kadar değişen bir materyale sahip olan süslü ayakkabılara, çok sayıda dizayncı markası da eşlik etti.

Jenner’ın sahip olduğu geometrik topuklu Dolce & Gabbana rugan sandaletleri 13 bin 500 TL’ye (895 dolar), Jacquemus deri sandaletleri 12 bin 500 TL’ye (860 dolar) ve birebir tasarımcının havlu sandaletleri de 12 bin TL’ye (785 dolar) satılıyor. Ayrıyeten, Valentino eserlerinin fiyatları da 14 bin ila 17 bin TL (920-1100 dolar) üzerine kadar değişebiliyor.

Aşka ikinci şans!‘Alışılmışın dışında bir ilgileri var!’Haberi Görüntüle

EN GENÇ MİLYARDER
Kylie Jenner’ın öykülerinde en az 40 çift değerli ayakkabı görünürken bu ayakkabıların iddiası fiyatının ortalama 600 bin TL (40 bin dolar) olabileceği yorumu yapıldı.

2019’da Forbes mecmuası, 2019 yılında Kylie Jenner’ı servetini kendi yapan en genç milyarder seçmişti.

İKİ ÇOCUK ANNESİ
2017’de Coachella Müzik Şenliği’nde Travis Scott ile aşk yaşamaya başlayan reality show yıldızı Kylie Jenner, 2019 yılında rapçi ile yollarını ayırmıştı. Ünlü çift, 2021 yılında yine bir ortaya gelmişti. Jenner’ın Travis Scott ile 4 yaşında Stormi isminde bir kızı ve oğlu var.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kylie Jenner 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonunu paylaştı için yorumda bulun

    Kylie Jenner 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonunu paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kylie Jenner 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonunu paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.