Kylie Jenner bebeğinin ismini açıkladı

Reality show yıldızı ve milyarder teşebbüsçü Kylie Jenner, rap müzikçisi sevgilisi Travis Scott ile ikinci çocuğunu kucağına aldı. 24 yaşındaki ünlü yıldız, cuma günü yaptığı Instagram paylaşımıyla, yeni doğan oğluna Wolf Webster ismini koyduğunu duyurdu.

İkinci çocuğunu 2 Şubat’ta dünyaya getiren Jenner, haberi doğumdan beş gün sonra toplumsal medya paylaşımıyla vermişti. Dört yaşında Stormi isminde bir kızı olan ünlü yıldız, kızının, yeni erkek kardeşinin elini tutarken çekilmiş siyah-beyaz fotoğrafıyla, oğlunun dünyaya geldiğini duyurmuştu. Jenner, fotoğrafın açıklamasına yalnızca “2/2/22” yazmıştı.

Bebeğinin dünyaya geldiğini haberinin akabinde Jenner’ın hayranları isim varsayımı yapmaya başladı. Jenner’ın doğum haberini verirken mavi kalp emojisi tercih etmesi nedeniyle cinsiyetinin erkek olduğu anlaşılmıştı. Fakat ismiyle ilgili farklı kestirimler yapıldı.

Jenner’ın Instagram gönderisinin altındaki yorumlarda Jenner’ın aile üyelerinin ve yakın arkadaşlarının “melek” biçiminde yorumlar yazması, bebeğin isminin Angel (Melek) olduğuna inanılmasına yol açtı. 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kylie Jenner bebeğinin ismini açıkladı için yorumda bulun

    Kylie Jenner bebeğinin ismini açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kylie Jenner bebeğinin ismini açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.