Lexus-Kemer’de birinci ayak tamam

Lexus ana sponsorluğunda gerçekleşen Lexus-Kemer Country Club Bahar Ligi 1. Ayak Mahzur Atlama Müsabakaları, 265 at ve binicinin ağır iştirakiyle birlikte bu spora ilgi duyan seçkin konukları ağırladı. Türkiye’nin farklı bölgelerinden Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı en güzel at ve binicilerin bir ortaya geldiği tertipte iki gün boyunca her gün 5 yarışın koşuldu ve birinci ayağın final günü koşulan en kıymetli müsabalalardan 130 CM BIG Çeşit Lexus Kupası’nda Hasan Şentürk, Lancelot I İsimli atı ile birinci oldu.

Medya sponsorluğunu Demirören Medya ve Radyo D, sıhhat sponsorluğunu Hastane Derindere’nin üstlendiği tertipte 2.’liği alan İbrahim Ethem Akçaseven, Gıcole isimli atı ile, 3. Hasan Şentürk, Cantaire O isimli atı ile, 4. Ela Jansel Genel, Firewall isimli atı ile, 5. Oktay Sezek, Ethic Z isimli atı ile dereceye giren öbür isimlerdi. Kopenhang’dan özel olarak gelen course designer Ulla Maria Alfredsson’un parkuru düzenlendiği, binicilerin keyifle yarıştığı yarışma manejinin içerisinde ayrıyeten Lexus LC Convertible ve Yeni NX modeli de yerini aldı. Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde Bahar Ligi Mani Atlama Yarışmaları’nın ikinci ayağı 28-29 Mayıs’ta koşulacak.

Real Madrid: Destansı bir gayretle finale!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Lexus-Kemer’de birinci ayak tamam için yorumda bulun

    Lexus-Kemer’de birinci ayak tamam için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Lexus-Kemer’de birinci ayak tamam için ilk yorumu yapabilirsin.