Litvanya Ulusal Ekibi’ne hava pürüzü

Litvanya Ulusal Grubu, 11 Haziran Cumartesi günü deplasmanda Faroe Adaları ile karşılaştıktan sonra hava şartları nedeniyle bir türlü İzmir’e hareket edemedi.

Dün öğlen saatlerinde İzmir’de olması beklenen fakat kente inişleri saat 22.30’a ertelenince basın toplantısı ve Gürsel Aksel Stadı’ndaki idmanı iptal edilen Litvanya, Türkiye maçı için idmanını Faroe Adaları’nda gerçekleştirdi.

Litvanya’yı dün saat 17.00’de İzmir’e götürmesi planlanan uçak hava şartları yüzünden Faroe Adaları’ndaki Vagar Havalimanı’na inemedi ve İskoçya’nın Edinburgh Havalimanı’na yönlendirildi. Bu nedenle öbür bir uçakla Edinburgh’a geçen Litvanya kafilesinin bugün saat 11.00’de İzmir’e hareket etmesi ve 15.15 civarında İzmir’e inmesi planlanıyor.

Litvanya Ulusal Kadrosu’nun havalimanından otele geçip, daha sonra maçın oynanacağı Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu’na ulaşması bekleniyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Litvanya Ulusal Ekibi’ne hava pürüzü için yorumda bulun

    Litvanya Ulusal Ekibi’ne hava pürüzü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Litvanya Ulusal Ekibi’ne hava pürüzü için ilk yorumu yapabilirsin.