Luis Campos: Kerem Aktürkoğlu’nu 25 milyon euroya satarız!

Dünya futbolunun en saygın isimlerinden biri olan Luis Campos geçtiğimiz günlerde Galatasaray için İstanbul’a gelmişti. Portekizli futbol adamı idareyle yaptığı teğe bir görüşmelerin akabinde Lider Burak Elmas’ın danışmanı olarak çalışma teklifini kabul etmişti.

Takvim’de yer alan habere nazaran; sarı-kırmızılı kulübe transfer planlaması, altyapı ve scout üzere çok değerli hususlarda yardım edecek olan Campos’un Kerem Aktürkoğlu ile ilgili idareye çok çarpıcı bir rapor sunduğu ortaya çıktı. Campos, iki kere canlı olarak izlediği ve birçok maçını tahlil etme talihi bulduğu genç futbolcudan çok etkilendi. Portekizli futbol adamının raporunda, “Takımın en yetenekli ismi. Kıymetli bir potansiyel. Bununla bir arada önemli eksikleri de var. Lakin gelişime açık ve çok genç. Bu nedenle ferdî gelişim uzmanı ile çalışması lazım. Şayet eksi taraflarını artıya çevirirse 25 milyon euroya satarız” dediği belirlendi.

Avrupa futbolunda çok kıymetli bir yeri olan Luis Campos’un dönem sonunda Kerem Aktürkoğlu’nun yurt dışına transferi konusunda sorumluluk alacağı da tabir ediliyor. Son iki dönemde gösterdiği performansla birçok grubun transfer listesine girmeyi başaran 23 yaşındaki futbolcunun ismi bilhassa Fransız ve Alman kulüpleri ile anılıyor. Galatasaray idaresi geçtiğimiz günlerde Kerem Aktürkoğlu ile 2025’e kadar kontrat imzalamış fakat mukaveleye özgür kalma hususu koydurtmayı başaramamıştı. 

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Luis Campos: Kerem Aktürkoğlu’nu 25 milyon euroya satarız! için yorumda bulun

    Luis Campos: Kerem Aktürkoğlu’nu 25 milyon euroya satarız! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Luis Campos: Kerem Aktürkoğlu’nu 25 milyon euroya satarız! için ilk yorumu yapabilirsin.