Madagaskar ordusu otel bastı! Eski Fenerbahçeli Samatta rehin kaldı

Madagaskar ile Tanzanya ortasında oynanan Dünya Kupası Elemeleri maçı sonrası silahlı Madagaskar ordusunun askerleri, Tanzanya Ulusal Kadrosu’nun oyuncularının bulunduğu otele baskın düzenledi.

Ntv’nin haberine nazaran; Madagaskar orudusu askerlerinin, otele baskın düzenlemesinin gayesi Tanzanya Ulusal Grubu’nda corona virüse yakalanan oyuncuların olduğu belirtildi. Virüse yakalanan oyuncuların ise Aishi Salum Manula, Ally Samatta ve Bakari Mwamnyet olduğu tez edildi.

Tanzanya Futbol Federasyonu da mevzuyla ilgili bir açıklama yaparak, askerlerin oyuncuların kaldığı otele silahla girdiği ve oyuncuların kapısının önünde beklediklerini aktardı.

Belçika basınında yer alan haberlere nazaran ise; Samatta’nın da hala otelde mahsur kaldığı ve Belçika’ya geri dönemediği belirtildi. 28 yaşındaki oyuncunun Belçika’ya geri dönmeden evvel corona virüs testine girmesi gerekiyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Madagaskar ordusu otel bastı! Eski Fenerbahçeli Samatta rehin kaldı için yorumda bulun

    Madagaskar ordusu otel bastı! Eski Fenerbahçeli Samatta rehin kaldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Madagaskar ordusu otel bastı! Eski Fenerbahçeli Samatta rehin kaldı için ilk yorumu yapabilirsin.