Maestro şanssızlıktan yakındı

Harika Lig’in 25. hafta maçında deplasmanda karşılaştığı Hatayspor’a 2-1 mağlup olan Göztepe’de teknik yönetici Nestor El Maestro, gayret sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Maestro, birinci yarıdaki oyunla galibiyete uzak olduklarını lakin ikinci yarı kendileri üzere oynadıklarını belirterek “Bugünkü maçta iki farklı yarı vardı diyebiliriz. Birinci yarı açıkçası kendimiz üzere oynamadık. İkinci yarı daha sonrasında 3-5-2 üzere bir sistemle alandaydık. Sahiden bu sefer kendimiz üzere oynamaya, uğraş etmeye başladık. Maçın sonucuna bakacak olursanız bir puana aslında çok yakındık lakin alanda birtakım şanssızlıklar da peşimizi bırakmadı. Çok sıradışı farklı bir gol yedik. Ancak şunu söyleyebilirim ki birinci yarı üzere oynadığımız vakit galibiyetlere uzak oluruz, lakin ikinci yarı da kendimiz üzere oynadık” formunda konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Maestro şanssızlıktan yakındı için yorumda bulun

    Maestro şanssızlıktan yakındı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Maestro şanssızlıktan yakındı için ilk yorumu yapabilirsin.