Manisiz Ömür Vakfı’ndan Kanal D’ye ödül yağmuru

Ödül merasiminde bu yıl da müzik, tiyatro, sinema, TV, spor, sahne ve iş dünyasının ‘En’leri, Manisiz Hayat Vakfı’nın yaptığı anketlerle belirlendi. Kanal D geceden üç mükafatla ayrılırken, Kanal D ekran yüzleri de gecede ödüllere layık görüldü.

‘Yılın En Yeterli Polisiye Dizisi’ mükafatını Art Sokaklar aldı. Canlandırdığı İstek Baba karakteri ile milyonların gönlünde taht kuran usta oyuncu Zafer Ergin ise ‘Yaşam Uzunluğu Meslek ve Onur Ödülü’nün sahibi oldu.

‘Yılın En Başarılı Müzik Programı’ mükafatını, Müzikler Bizi Söyler programı ismine Hüsnü Şenlendirici aldı. Mükafatı almak üzere sahneye çıkan usta isim, gelecek yıl yapılacak olan ödül merasiminde satılmak üzere klarnetini bağışladığını söyledi. Ayrıyeten ‘Yılın En Yeterli Türk Sanat Müziği Erkek Sanatçısı’ mükafatı de tekrar program sunucularından Hakan Altun’a verildi.

Kanal D’nin Ay İmal imzalı dizisi Yargı, geceden üç mükafatla ayrıldı. İmal, ‘En Âlâ Tv Dizi’ ödülünün sahibi oldu. Başarılı oyuncular Kaan Urgancıoğlu ‘En Yeterli Erkek Oyuncu’ Pınar Deniz ise ‘En Âlâ Bayan Oyuncu’ mükafatlarını aldı. Geceye birlikte giden iki oyuncu, yaptıkları konuşmada keyifle çalıştıkları dizi ile bu mükafatları almaktan ötürü memnunluklarını lisana getirdi. Bu mükafatla birlikte hem Yargı hem Kaan Urgancıoğlu hem de Pınar Deniz, bir ay içinde üçüncü ödüllerinin sahibi oldular.

Vakıfa yaptığı takviyelerden ötürü, Kanal D Haber muhabirlerinden İbrahim Konar da gecede ‘Vakıf Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Manisiz Ömür Vakfı’ndan Kanal D’ye ödül yağmuru için yorumda bulun

    Manisiz Ömür Vakfı’ndan Kanal D’ye ödül yağmuru için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Manisiz Ömür Vakfı’ndan Kanal D’ye ödül yağmuru için ilk yorumu yapabilirsin.