Maske düştü aşıklar göründü… Biran Damla Yılmaz ile Çağrı Telkıvıran arasında sürpriz yakınlaşma

“Maske Kimsin Sen” adlı televizyon programında yarışan Aslı Bekiroğlu ve Kubilay Aka geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülenmişti. Bekiroğlu’yla ilişkisi kısa süre önce sona eren Çağrı Telkıvıran da önceki gece Kuruçeşme’deki bir mekanda, aynı programda yarışan Biran Damla Yılmaz ile görüldü.


Biran Damla Yılmaz sorular karşısında sessiz kaldı.

Samimi bir şekilde eğlenen ikili, geceye Arnavutköy’deki başka bir mekanda devam etti. Çağrı Telkıvıran ve Biran Damla Yılmaz, mekandan sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ayrı ayrı çıktı. Biran Damla Yılmaz’ın adı daha önce de yarışmanın sunucusu Tansel Öngel’le anılmıştı.

Biran Damla Yılmaz, “Maske Kimsin Sen”de ‘Ayna’ maskesiyle yarışmıştı.

Sebep üçüncü kişi değil

Biran Damla Yılmaz’la ilgili konuşmak istemeyen Çağrı Telkıvıran, “Aslı Bekiroğlu’yla ilişkinizin Kubilay Aka yüzünden bittiği haberleri doğru mu?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Hayır üçüncü bir kişi yüzünden bitmedi. Başka sebeplerden ayrıldık.”

Çiçekleri Çağrı Abi aldı

Aşk soruları karşısında sessiz kalan Biran Damla Yılmaz’ı ele veren çiçekçi çocuklar oldu. Oyuncu aracındaki çiçekler sorulunca gülümsemekle yetindi, çocuklar ise “Çiçekleri Çağrı Abi aldı” dedi.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Maske düştü aşıklar göründü… Biran Damla Yılmaz ile Çağrı Telkıvıran arasında sürpriz yakınlaşma için yorumda bulun

    Maske düştü aşıklar göründü… Biran Damla Yılmaz ile Çağrı Telkıvıran arasında sürpriz yakınlaşma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Maske düştü aşıklar göründü… Biran Damla Yılmaz ile Çağrı Telkıvıran arasında sürpriz yakınlaşma için ilk yorumu yapabilirsin.