MasterChef’te ana takıma kimler girdi, kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte, yeni yarışmacılar

Elemenin akabinde haftanın kırmızı ve mavi ekipleri oluşturuldu. Donut yapan isimler ortasından Burcu, Hasan ve Eren içinden mavi ekip kaptanlığını kazanan Eren oldu. Grup oyunu gerisinde elenen yarışmacılar ortasından kırmızı ve mavi kadroya yeni yarışmacılar dahil oldu. Pekala, MasterChef’te ana takıma hangi isimler girdi?

MATERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

8 adet donut yapan yarışmacılar ortasından başarılı olarak mavi kadro kaptanı seçilen Eren oldu. Kırmızı kadro kaptanı olarak da Dilara’yı seçti.

Mavi Kadro
Eren
Burcu
Hasan
Safanur
Pelin

Kırmızı Grup

 

Dilara
Tahsin
Sergen
Mert
Araz

 

 

 

MASTERCHEF’TE ANA TAKIMA KİM GİRDİ?

TV8’in sevilen yarış programı MasterChef’e veda etmiş olan 10 yarışmacıya ikinci bir talih daha verildi. Yarışmacılar birinci ana takım adayı için şıhıl mahşi yemeğini yaptı. İki yarışmacı akşamın sonunda ana takıma dahil oluyor. Birinci ana takıma giren isim Azize oldu. İkinci yarışmacı için Mehmet Şef’in tabağı narenciyeli ördek göğsü yemeği yapıldı ve kazanarak yine müsabakaya katılan Görkem oldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. MasterChef’te ana takıma kimler girdi, kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte, yeni yarışmacılar için yorumda bulun

    MasterChef’te ana takıma kimler girdi, kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte, yeni yarışmacılar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MasterChef’te ana takıma kimler girdi, kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte, yeni yarışmacılar için ilk yorumu yapabilirsin.