‘Masumlar Apartmanı’nda bu hafta neler yaşanacak?

Gerçek bir hayat kıssasından uyarlanan Günahsızlar Apartmanı, çarpıcı hikayesiyle dikkat çekiyor. Pekala Paklar Apartmanı’nda bu hafta neler yaşanacak? İşte karşılığı…

Apartman sakinlerinin çöp daireyi öğrenmesi ile Safiye ve Gülben’in yıllarca korktukları kabus gerçekleşmiştir. Safiye, kimsenin yüzüne bakacak halde değildir ve kaçar masraf. Perişan haldeki Safiye’yle konuşmaya çalışsa da ona bir türlü ulaşamayan Naci, son deva olarak tabipten yardım ister.

Gülben, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla utançtan kahrolmuştur. Ama en beklemediği kişi, dayanağıyla onu ayağa kaldırır. Han ise bir yandan ablaları için endişelenirken, öteki yandan da gösterdiği uğraş ve sergilediği değişim ile Ceylan’ı şaşırtmaya devam eder.

Safiye, hekimle konuşmasının akabinde radikal bir karar alır. Bu kararı uygularken çok daha büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Safiye’nin değişiminden umutlanan Naci ise hudutları biraz daha zorlamaya karar verir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Masumlar Apartmanı’nda bu hafta neler yaşanacak? için yorumda bulun

    ‘Masumlar Apartmanı’nda bu hafta neler yaşanacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Masumlar Apartmanı’nda bu hafta neler yaşanacak? için ilk yorumu yapabilirsin.