‘Masumlar Apartmanı’nda Masal’ın doğumu apartmanın umudu oldu

Masal’ın doğumu, hem aile hem de apartman sakinleri için yesyeni bir umudun simgesi olur. Naci, Safiye’nin en değerli kurallarından birini daha aşmayı başarır. Bir yandan da Safiye’nin bebekle kurduğu bağı gördükçe, birlikte bir çocukları olması dileği giderek güçlenir. Safiye’nin bu mevzudaki hisleri ise çok oburdur.

Tüm vaktini Masal’a ayıran, uyumaya bile direnen Gülben’in, bebeği konusunda Safiye haricinde kimseye güvenememesi başta Esat olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Bu sırada hekimin söylediği bir şey, Gülben’in yetersizlik korkusunu tetikler.

Han ve Ceylan, arkadaşlık hudutları içinde görüşmeye devam ederlerken, Ceylan’ın yeni standının açılışı gelip çatar. Bu stant, Han için adeta bir imtihan olacaktır. Nihayet tüm apartman sakinleri, o çok istedikleri pikniğe sarfiyatlar. Fakat, memnunluk ve sevinç içinde geçen günün sonunda olacaklardan habersizdirler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Masumlar Apartmanı’nda Masal’ın doğumu apartmanın umudu oldu için yorumda bulun

    ‘Masumlar Apartmanı’nda Masal’ın doğumu apartmanın umudu oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Masumlar Apartmanı’nda Masal’ın doğumu apartmanın umudu oldu için ilk yorumu yapabilirsin.