Mecnun Otyakmaz: 3 puan aldığımız için çok sevinçliyiz

Spor Toto Muhteşem Lig’in 25. haftasında Yeni Malatyaspor’u 2-1 yenen Sivasspor’da Kulüp Lideri Mecnun Otyakmaz, müsabakanın akabinde stadyum çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Otyakmaz, “Hem Yeni Malatyaspor hem de bizim için çok değerli bir müsabakaydı. Malatyaspor yeni bir yapılanmaya giderek içinden bir oyuncuyu teknik yönetici yaptı. Hasebiyle onların da birinci maçıydı ve içinde bulundukları durumdan ötürü çıkış da yapmak istiyorlardı. Bu yüzden maça da çok tesirli başladılar. Bizimse kart cezalılarımız ve ön libero mevkisin de yedek oyuncumuzun sakat olması sebebiyle istikrarsız bir ekibimiz vardı. Birinci yarıda maalesef bunu hissettik. Ama daha sonra yapılan değişikliklerle daha uygun oynar hale geldik ve geriye düşmemize karşın maçı çevirmesini bildik. Hakikaten bizim için önümüzdeki süreci belirleyecek kıymetli bir müsabakaydı. Hasebiyle hem geri döndüğümüz için hem de 3 puanı aldığımız için çok sevinçliyiz” diye konuştu.

“İyi bir futbolcu transferi yaptık”
Otyakmaz, sakatların dönmesiyle daha geniş bir takımlı kadro olacaklarını belirterek, “Özellikle santrfor mevkisinde transfer düşünmüyorduk. Zira 3 tane çok değerli santrforumuz olduğunu düşünüyorum. Fakat Leke James’in uzun müddetli sakatlığı bizi bu türlü bir tedbir almaya itti ve yeterli bir futbolcu transfer ettiğimizi düşünüyorum. Keşke oyunda biraz daha müddet alabilseydi ve kendini seyirciye gösterebilseydi. Onun da gruba yararı olacağını düşünüyorum. Sakatlarımızın dönmesiyle daha geniş takımlı daha uygun bir ekip izlettireceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mecnun Otyakmaz: 3 puan aldığımız için çok sevinçliyiz için yorumda bulun

    Mecnun Otyakmaz: 3 puan aldığımız için çok sevinçliyiz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mecnun Otyakmaz: 3 puan aldığımız için çok sevinçliyiz için ilk yorumu yapabilirsin.