Mecnun Otyakmaz: ‘Sivasspor parmakla gösteriliyor’

Sivasspor Kulübü Lideri Mecnun Otyakmaz, kulübün 55. yıl dönümü vesilesiyle bir ileti yayımladı.

Lider Otyakmaz, bildirisinde, Sivasspor’un kuruluşunun 55. yıl dönümünün memnunluğunu daima birlikte yaşadıklarını belirtti. İletide şu tabirler kullanıldı:
“DG Sivasspor’umuzun kuruluşunun 55. yıl dönümünün memnunluğunu daima birlikte yaşıyoruz. 60’lı yılların ikinci yarısı ile birlikte Türk futbolunda yaşanan gelişmeler sonucu Anadolu’nun çabucak her yerinde profesyonel kent kadroları kurulmaya başladı. İşte bu ortamda Sivas’ta da bir futbol kadrosu kurmak için harekete geçildi ve 09 Mayıs 1967 tarihinde kulübümüzün temelleri atıldı.

55 yıldır taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanmış DG Sivasspor’umuz, Türk futboluna kazandırdıklarıyla, hizmetleriyle, duruşuyla, sorumluluklarıyla ve esaslı tarihiyle her vakit parmakla gösterilen kulüplerden biri olmayı başarmıştır. 2004 yılında gururla devraldığım bu onurlu vazifesi; samimi hisler, sonsuz sevgi, büyük bir aşk, fedakarlık ve emekle hizmet etmenin gururunu bu manalı günde bir kere daha yaşıyorum. Bu his ve kanılarla; kulübümüzün kurulmasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunar, 55 yıllık süreçte topluluğumuzda misyon yapmış; kulüp liderlerine, idare konseyi üyelerine, teknik adamlara, futbolculara, kulüp çalışanlarına ve uygun günde makûs günde sonsuz bir fedakarlık hissiyle Sivasspor’umuzun yanında olan büyük taraftarlarımıza sonsuz sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Güzel ki Sivassporluyuz!”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mecnun Otyakmaz: ‘Sivasspor parmakla gösteriliyor’ için yorumda bulun

    Mecnun Otyakmaz: ‘Sivasspor parmakla gösteriliyor’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mecnun Otyakmaz: ‘Sivasspor parmakla gösteriliyor’ için ilk yorumu yapabilirsin.