Medical Park Stadı sil baştan yenileniyor

Spor Toto Üstün Lig’in 35. haftasında alanında FT Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak ligin bitime 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden bordo-mavililerde şampiyonluk kutlamaları sonrası büyük hasarın meydana geldiği Medical Park Stadı’nda yer tamirat çalışmaları başladı.

Binlerce kişinin alana inmesiyle yerde, reklam panolarında ve sulama sisteminde hasarın meydana geldiği stadyumda tabanın ağır hasarlı olması nedeniyle hibrit çimler söküldü. Kale direklerinin bağlı olduğu beton yerinde hasar aldığı stadyumda adeta sil baştan yenileme yapılırken, Hollanda merkezli bir firma tarafından yapılan yer güzelleştirme çalışmalarında sulama ve alttan ısıtma sistemleri de yenileniyor. Hibrit çimlerin sökülmesinin akabinde kum serme sürecinin başladığı stadyumun yeri yeni döneme kadar hazır hale getirilecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Medical Park Stadı sil baştan yenileniyor için yorumda bulun

    Medical Park Stadı sil baştan yenileniyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Medical Park Stadı sil baştan yenileniyor için ilk yorumu yapabilirsin.