Megan Fox ile Brian Austin Green resmen boşandı

Megan Fox-Brian Austin Green çifti, 2010’da nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, iki yıl evvel Fox’un rapçi Machine Gun Kelly ile “yasak aşk” yaşadığı argümanları nedeniyle boşanmaya karar vermişti.

RESMEN BOŞANDILAR

Uzun vakittir farklı yaşayan çift, boşanma davasının sonuçlanmaması nedeniyle resmi olarak ayrılamamıştı. Dava süreci tamamlanan Fox ile Green, artık resmi olarak boşandı.

“BENİ HER VAKİT SEVECEĞİNİ BİLİYORUM”

Brian Austin Green, bir podcast kaydında, Fox ile 11 yıllık evliliğinin bitmesiyle alakalı, “İkimiz de birbirimize bir şey yapmadık. Birbirimize her vakit dürüst olduk. Beni her vakit seveceğini biliyorum. Ne olursa olsun her vakit arkadaşız ve çocuklarımızla beraberiz.” dedi.

Megan Fox ile Brian Austin Green’in Noah (9), Bodhi (7) ve Journey (5) isimlerinde üç çocuğu bulunuyor.

NİŞANLANDI

Bunun yanı sıra, Megan Fox ile Brian Austin Green’in hayatında aslında öbür beşerler vardı. Fox, bir müddettir rapçi Machine Gun Kelly (31) ile birlikte ve çift, geçen ay nişanlanarak, evlilik yolunda birinci adımı attı.

‘BEBEK’ SEVİNCİ

ABD’li aktör Brian Austin Green de, yeni sevgilisi Sharna Burgess ile keyifli bir ilgi sürdürüyor. Çift, şimdilerde ‘bebek’ sevinci yaşıyor.
FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS/ INSTAGRAM

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Megan Fox ile Brian Austin Green resmen boşandı için yorumda bulun

    Megan Fox ile Brian Austin Green resmen boşandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Megan Fox ile Brian Austin Green resmen boşandı için ilk yorumu yapabilirsin.