Mehmet Birgen 78 yaşında damat oldu

Sultan Abdülmecit periyodunun Tophane Müşiri Fethi Ahmet Paşa’nın torunlarından, yüzer disko Catamaran Club’ın sahibi Mehmet Birgen, üçüncü eşi Dilek Birgen’den 2016’da boşanmıştı. Cemiyet hayatının tanınhmış simalarından olan Birgen, 2019’da Ukrayna’nın tescilli hoşlarından model Diana Osypenko ile aşk yaşamaya başlamıştı.

45 YAŞ FARK!

Posta gazetesinden Halil Kalmuk’un haberine nazaran; Mehmet Birgen, evvelki gün Diana Osypenko ile dördüncü evliliğini yaptı. Ünlü işletmeci ile gelin ortasında 45 yaş fark var.

Bodrum Kempinski Otel’in bahçesinde gerçekleşen düğünde, gelin ve damadın şahitliğini Orhan Yılmaz ile Aykut Kozanoğlu yaptı. Diana Osypenko’nu annesi Larissa Osipenko ile anneannesi Tonia Boyko da düğündeydi.

“AŞK HER ŞEYİ YENER”

Mehmet Birgen, toplumsal medyada Osypenko ile çektirdiği bir fotoğrafın altına, “Aşk her şeyi yener” manasına gelen Latince “Amor vincit omnia” notunu yazarak, aşkını ilan etmişti.

52 YAŞINDA OĞLU VAR

Mehmet Birgen birinci evliliğini 1975 yılında Figen Çiftçi ile yapmıştı. 1989’da Kolombiya asıllı bir Amerikalı ile evlenmiş, memnunluğu üç yıl sürmüştü. 2005’te oğlu Alp (16) ve kızı Maya’nın (9) annesi Dilek Birgen ile nikah masasına oturmuştu.

Birgen’in Amerikalı sevgilisinden olan en büyük oğlu Ashley 52, ikinci eşinden doğan Ajda ise 33 yaşında.

‘GENÇLİK AŞKI AJDA PEKKAN’ İDDİASI!

Mehmet Birgen’in 1969 yılında Ajda Pekkan ile aşk yaşadığı konuşulmuştu. Süperstar’a olan sevgisinden de kızına Ajda ismini verdiği konuşulmuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mehmet Birgen 78 yaşında damat oldu için yorumda bulun

    Mehmet Birgen 78 yaşında damat oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mehmet Birgen 78 yaşında damat oldu için ilk yorumu yapabilirsin.