Mehmet Demirkol’dan olay Löw savı: Acayip bir teklif yapılmış

Döneme Vitor Pereira ile başlayan Fenerbahçe’de makûs gidişatın akabinde yolları ayıran sarı lacivertli idare İsmail Kartal ile dönem sonuna kadar devam etme kararı almıştı. Kartal idaresindeki Fenerbahçe, son 6 maçında 5 galibiyet ve 1 beraberlik aldı. Dönem sonunda yolların ayrılması beklenen İsmail Kartal’ın yerine Alman teknik adam Löw konuşuluyor.

GECE YARISI BELİRLİ OLDUİşte Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü! İstanbul’a geliyorHaberi Görüntüle

Yorumcu Mehmet Demirkol, gelecek dönem Fenerbahçe’nin başına geçmesi beklenen Joachim Löw ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Löw’ün futbol anlayışı açısından büyük bir hayal kırıklığı olabileceğini söyleyen Demirkol, Löw’e inanılmaz bir sayı teklif edildiğini ve Alman teknik yöneticinin bu yüzden Fenerbahçe’ye olumlu bakmaya başladığını tez etti.

“İsmail Kartal’ın bahtı yok”
Demirkol, youtube’da kanalında çıktığı yayında Almanya Ulusal Grubu’ndaki vazifesini bıraktıktan sonra dinlemeye çekilen Joachim Löw ile ilgili konuştu. Geçen dönem Emre Belözoğlu ile devam edilmediğini hatırlatan Demirkol, İsmail Kartal’ın bahtının bulunmadığını söyledi.

“Löw’e acayip bir teklif yapılmış”
Demirkol, “Löw’ü Fenerbahçe istiyor muhakkak ki… Acayip bir teklif yaptıkları da söyleniyor. Löw’ün niyeti yok aslında. Lakin son devirde biraz fikirleri olumlu manada değişmiş. Zira acayip bir teklif yapılmış. Söylenen sayı inanılmaz. İnanamadım yani o yüzden söylemiyorum. O taraftan duyduğumuz o. Futbol anlayışı açısından Löw’ün hayal kırıklığı olabileceğini düşünüyorum. İsimden bende heyecanlanıyorum” dedi.

“Löw şu anda azamide mı?”
Alman teknik yöneticinin birinci Fenerbahçe periyodunda oynattığı futbol için “Benim seyrettiğimin en güzeli.. ‘Zico mu Löw mü?’ diye sorsan Löw diyebilirim” sözünü kullanan yorumcu konuşmasına şöyle devam etti: “İnanılmaz olumlu bir futbol vardı. Tribünde Fenerbahçe taraftarı keyiften ölüyordu. Fakat bunda yıl 1998’di. Pekala bugün o denli mi? Löw şu anda azamide mı?”

ZELZELE TESİRİ YARATTIAli Koç ve Burak Elmas rest çekti: Bize söyleyin biz de bilelimHaberi Görüntüle

“Löw gönülsüz”
Löw konusunda gidip geldiğini belirten Mehmet Demirkol, “Daha hiç bir şey olmadan bu kadar negatif olmak niçin kadar hakikat bilmiyorum. Bir de şöyle bir durum var. Gönülsüz bu adam. En değerlisi bu. Heyecanla gelmesi lazım” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Mehmet Demirkol’dan olay Löw savı: Acayip bir teklif yapılmış için yorumda bulun

    Mehmet Demirkol’dan olay Löw savı: Acayip bir teklif yapılmış için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mehmet Demirkol’dan olay Löw savı: Acayip bir teklif yapılmış için ilk yorumu yapabilirsin.