Melis İşiten takipçilerini geçmişe götürdü: Beni bırakın, anneme bakın!

Uraz Kaygılaroğlu ile evliliğinden Ada isminde bir kızı bulunan oyuncu Melis İşiten, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini adeta yıllar öncesine götürdü.

“ANNEME BAKIN”
Annesi Yasemin Sayınsoy ile objektif karşısında verdiği pozu gözler önüne seren İşiten, gönderisine, “Beni boş verip annemin 20’lerine bakayım derken anneme benzerliğime değinecektim ancak Ada’yı görüp mevzuyu kızımın bana benzemesine getirmeyeceğim” tabirlerini kullandı.

32 yaşındaki oyuncunun, paylaşımı kısa müddette takipçilerinden ağır ilgi gördü.

BEŞ YILLIK EVLİLİKTE MUTSUZ SON
Öte yandan 22 Haziran 2014 yılında nikah masasına oturan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten, 2017’de kızları Adayı kucaklarına almıştı. İkili, 2019’da fikir çatışması yaşadıklarını açıklayarak mutabakatlı olarak boşanmıştı.

AŞK KISA SÜRDÜ
Son olarak Maraşlı dizisinde izleyici karşısına çıkan İşiten, geçtiğimiz aylarda aşk orucunu bozmuş ve komedyen Sergen Deveci ile bir bağa başlamıştı. Lakin peş peşe krizler yaşayan ünlü çift, birkaç hafta evvel yollarını ayırdı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Melis İşiten takipçilerini geçmişe götürdü: Beni bırakın, anneme bakın! için yorumda bulun

    Melis İşiten takipçilerini geçmişe götürdü: Beni bırakın, anneme bakın! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Melis İşiten takipçilerini geçmişe götürdü: Beni bırakın, anneme bakın! için ilk yorumu yapabilirsin.